makijaż permanentny brwi

Czy warto robić makijaż permanentny brwi, powiek i ust? Poznaj rodzaje i zalety zabiegu.

Dzięki niemu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zagwarantować sobie idealny wygląd brwi, oczu oraz ust.

Makijaż permanentny to zabieg, który bije rekordy popularności w gabinetach kosmetycznych. Dzięki niezwykle nowoczesnym technikom, jego efekty są teraz jeszcze bardziej naturalne oraz przede wszystkim trwałe. Dlaczego warto go wykonać i dla kogo to najlepszy zabieg?

Makijaż permanentny Kielce – dla kogo?

Makijaż permanentny jest idealny dla Ciebie, jeśli nie lubisz tracić rano czasu przed lusterkiem. Dzięki niemu Twoje brwi, usta czy spojrzenie będą zawsze wyglądały idealnie. Niezależnie od tego, czy będziesz mieć na przygotowanie się do wyjścia godzinę czy pięć minut. Mimo że nie jest to super tani zabieg, dzięki niemu możesz zaoszczędzić pieniądze. Efekty makijażu permanentnego utrzymują się kilka lat. Policz, ile przez ten czas musiałabyś wydać na kredki do brwi, eyelinery, konturówki czy pomadki.

Makijaż permanentny to też genialny zabieg wyrównujący asymetrię ust czy zagęszczający zbyt rzadkie brwi. Jeśli Twoje włoski są przerzedzone zbyt agresywną regulacją lub stały się takie po chorobie, makijaż permanentny przywróci im dawny wygląd szybko i dyskretnie.

Makijaż permanentny brwi – Kielce i okolice

Ten zabieg może naprawdę szybko poprawić Twój wygląd i samopoczucie. Aby jego efekty utrzymały się jednak przez wiele lat i wyszły takie, jakie sobie wymarzysz, upewnij się, że wykonasz go u doświadczonej kosmetyczki, np. w salonie Bella Ragazza.

Możesz poddać się tu makijażowi permanentnemu ust, zarówno samego konturu, jak i konturowaniu połączonemu z wypełnieniem czy cieniowaniem, wykonać trwałe kreski na górnych powiekach, a także makijaż permanentny brwi. Ten ostatni możesz wykonać dwoma metodami:

Metoda ombre – polega na modelowaniu brwi kilkoma odcieniami. Dzięki takiej formie makijażu permanentnego można nadać zupełnie nowy kształt łukom brwiowym czy wyrównać asymetrię brwi i to w całkowicie naturalny sposób.

Metoda włoskowa – to idealna metoda dla osób, które nie lubią mocnego makijażu brwi i zależy im na jak najbardziej naturalnych efektach. Tą metodą można uzupełnić pojedyncze brakujące włoski i odwzorować całkowicie naturalny wygląd brwi. Po metodzie włoskowej będą wyglądały na zagęszczone, ale bez śladu widocznego makijażu. To bardzo popularny makijaż permanentny brwi – Kielce mają kilka doświadczonych salonów, które go wykonują, w tym Bella Ragazza.

Artykuł partnera

Podziel się wiadomością:

Polecamy również