Grupa 3 Czy w Polsce s marki luksusowe

Czy w Polsce są marki luksusowe?

Dzięki luksusowym markom lub produktom rośnie status społeczny ludzi na całym świecie. A czy w Polsce mamy marki luksusowe?

Dowiemy się tego już 23 listopada 2019 roku podczas X edycji Wielkiej Gali „Luksusowa Marka Roku 2019”, która odbędzie się w luksusowych wnętrzach Hotelu Zamek w Janowie Podlaskim. Luksusowa Marka Roku, to jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski i z całego świata, a także osobistości ze świata kultury i sztuki.

Luksus, wyjątkowe marki, wysoka jakość to znak rozpoznawczy tego wieczoru. Podczas jubileuszowej gali poznamy luksusowe marki, firmy, produkty 2019 roku. Statuetki „Luksusowa Marka Roku 2019”, trafią do najbardziej prestiżowych firm z kraju i za granicy. Wyjątkowa, jubileuszowa atmosfera umożliwi nawiązanie kontaktów biznesowych i pozwoli na wymianę poglądów oraz promocję swoich marek.

To jedyna taka okazja, podczas której w jednym miejscu spotkają się producenci z najróżniejszych branż, prezentujący luksusowe towary i usługi. Ich cechą wspólną jest dbałość o detale, jakość i precyzja. Przez cały weekend odbywać się będą Targi Luksusu, na których wystawiać się będą firmy, które stawiają na najwyższą jakość. Nie zabraknie paneli dyskusyjnych, dotyczące rozwoju sektora dóbr luksusowych, spotkań z laureatami oraz wydarzeń teatralnych.

Oprócz licznych atrakcji artystycznych i kulturalnych, niespodzianką dla gości jubileuszowej edycji Gali Luksusowa Marka Roku 2019 będą spotkania z laureatami lat ubiegłych.

Jeśli chcesz poznać luksusowe marki 2019 i być z nami podczas jubileuszowej gali, wejdź na www.luksusowamarkaroku.pl i zgłoś się do nas!

Zobacz również: Luksusowa Marka Roku na ModaiJa

Patronat medialny: ModaiJa

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link