Zestawy w stylu Clemence Poesy 1 Cztery zestawy w stylu Cl mence Po sy

Cztery zestawy w stylu Clémence Poésy

Clémence Poésy, aktorka znana polskiej publiczności przede wszystkim z roli Fleur DeLacour w czwartej części przygód Harry’ego Pottera, od lat zachwyca świat mody swoim subtelnym wyczuciem stylu. Francuzka nie zatrudnia rzeszy stylistów. Uwielbia minimalizm połączony z niewymuszoną elegancją, a także swobodnie interpretuje najnowsze trendy. Jak Clémence ubiera się na co dzień?

Aktorka, nazywana czasem francuską Alexą Chung, najlepiej czuje się w jeansach zestawionych ze zwykłym T-shirtem, na który najczęściej zarzuca skórzaną ramoneskę albo beżowy trencz. Trencz ten podobnie jak słynna torebka od Chanel stanowi podstawę jej garderoby.

Clémence nie lubi obcasów. Owszem, czasem się w nich pojawia, jednak w jej stylizacjach króluje przede wszystkim obuwie w męskim stylu – na płaskiej podeszwie, często ozdobione klamrami. Jej nonszalancki look dopełniają rozpuszczone blond włosy, a także delikatny makijaż.

Inspirując się jej stylem przygotowałyśmy kilka stylizacji z rzeczami dostępnymi nie tylko w sieciówkach, ale też sklepach online, w tym Laredoute.pl, bo gdzie jeśli nie tam szukać tak typowych dla francuskiego stylu ubrań i dodatków?

Która z naszych propozycji inspirowanych tą francuską ikoną stylu podoba Wam się najbardziej?

zestawy w stylu Clemence Poesy 1

zestawy w stylu Clemence Poesy 2

zestawy w stylu Clemence Poesy 3

zestawy w stylu Clemence Poesy 4

Więcej inspiracji na www.laredoute.pl

Zobacz wideo:

Czytaj również:

Copy link