Czesław Mozil

Czesław Mozil w Estonii

Redakcja Imperium Kobiet po raz drugi zaprosiła jurora X FACTOR Czesława Mozila na daleką wyprawę. Po Maroku przyszedł czas na Estonię. Ekipa zwiedziła m.in. przepiękną starówkę w Tallinnie oraz nadmorski kurort Pärnu. Zasmakowała doskonałej tradycyjnej estońskiej kuchni, zwiedziła najpiękniejsze zakątki kraju, spotkała się również z ambasadorem Polski w Tallinnie – Panem Grzegorzem Poznańskim.

Zdjęcia wykonał znany i ceniony fotograf polskich gwiazd Michał Dembiński, stylizacją zajęła się Dorota Zielińska, za wizaż odpowiadała Monika Chmielewska.
To była niesamowita podróż. Zakochaliśmy się w Estonii. Przepiękny kraj, wciąż jeszcze nieodkryty przez Polaków. A szkoda, bo to naprawdę wyjątkowe miejsce na mapie Europy. Czesław Mozil doskonale sprawdził się w roli modela. Czuł się jak ryba w wodzie. Jesteśmy zadowoleni z efektów sesji. Wierzę, że to nie koniec naszej współpracy. – powiedziała Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna Imperium Kobiet, pomysłodawczyni wyjazdu.
Więcej na www.ikmag.pl

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również