Stylizacja 21 Czer i biel w minimalistycznym wydaniu

Czerń i biel w minimalistycznym wydaniu

Minimalizm to jeden z wiodących trendów nadchodzącego sezonu. Ograniczoną paletę barw oraz proste fasony podczas nowojorskiego tygodnia mody lansowali m.in. 3.1. Phillip Lim, Victoria Beckham i Proenza Schouler.

Spośród wszystkich zaprezentowanych sylwetek największe wrażenie robiły oczywiście te skąpane w bieli i czerni, kolorach, które choć świetnie wypadają w zestawach monochromatycznych, jeszcze lepiej prezentują się w duecie. Inspirując się pokazami stworzyłyśmy więc trzy czarno-białe i dość proste zestawy.

Bazą naszych stylizacji są ubrania z najnowszej kolekcji marki Mosquito: biało-czarna sportowa bluza z przykuwającym uwagę napisem, wzorzysta sukienka nawiązująca stylem do lat 60-tych, a także pikowany kombinezon, będący świetną alternatywą dla tradycyjnego połączenia bluzki ze spodniami. Choć wszystkie stylizacje stanowią dość kontrastowe zestawienie czerni i bieli, na dobrą sprawę każda z nich jest inna.

Zestaw z bluzą to doskonała propozycja dla osób lubiących sportowy szyk. Stylizacja z sukienką powstała z myślą o miłośniczkach stylu retro. Natomiast set z kombinezonem w roli głównej to nietypowe spojrzenie na klasyczną elegancję.

Która z tych stylizacji podoba się Tobie najbardziej? Która oddaje Twój styl?

Stylizacja 1

Stylizacja 2

Stylizacja 3

Więcej inspiracji na www.mosquito-sklep.pl

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link