A 4x horizontal 1024x682 Czarownica 8211 limitowana kolekcja MAC

„Czarownica” – limitowana kolekcja MAC

Czarownica” (ang. „Maleficent”) pojawiła się w kinach pod koniec maja, ale już przed premierą wywołała duże emocje. Wszystko za sprawą Angeliny Jolie, a raczej roli, w którą się wcieliła. Znana m.in. z postaci Lary Croft aktorka tym razem przemieniła się w mroczną piękność Disneya. W nieco innej wersji „Śpiącej królewny”, zagrała Diaboline – przerażającą, pełną władzy postać. I o ile dzieci, do których produkcja Disneya jest skierowana, będą bać się złej pani o zielonych oczach to kobiety, w których Angelina prócz zazdrości nie wywoła negatywnych emocji, zainteresują się jej filmowym wydaniem.

Wygląd w tej produkcji aktorka zawdzięcza współpracy trzech osób. To Toni G, Arjen Tuiten i Rob Goodwin zadbali o twarz Jolie. Nieziemskie policzki i podbródek Angeliny to niestety (lub stety) zasługa protez. Obłędna cera, tak samo jak piękne czerwone usta i przyciągający makijaż oczu to efekt kosmetyków firmy MAC. Dlatego też marka ta zdecydowała się na wypuszczenie limitowanej kolekcji specjalnej, inspirowanej tym makijażem.

W ofercie znajdziemy:
-paletkę czterech cieni w złocie (Goldime), dwóch brązach (Ground Brown i Concrete) oraz czerni (Carbon)
-zestaw sztucznych rzęs w formie kępek (nr 30)
-sztuczne rzęsy w modelu wydłużanym przy zewnętrznych kącikach (nr 36)
-czerwony błyszczyk, szminkę i kredkę w tym samym odcieniu, które utrzymają się na ustach do sześciu godzin
-lakiery do paznokci w trzech wersjach : czerwieni (Flaming rose), czerni (Nocturnelle) i beżowym (Uninvited)
-puder w kompakcie do podkreślenia kości policzkowych w odcieniu Sculpt
-puder w kompakcie w jasnym, neutralnym odcieniu

Fanki tego typu makijażu będą zachwycone. A co z resztą Pań? Może warto zainteresować się tą kolekcją i przygotować swoją kosmetyczkę na tegoroczną jesień lub po prostu zaskoczyć odmienionym makijażem w gorący wieczór?

Shoko Yoshida

Produkty do kupienia na stronie maccosmetics.com

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link