dezodorant

Crystal naturalny dezodorant w kamieniu

ALTERNATYWA DLA ANTYPERSPIRANTÓW.

NATURALNY DEZODORANT W KAMIENIU!

POSIADA POZYTYWNĄ OPINIĘ OŚRODKÓW ONKOLOGICZNYCH

POLSKI DYSTRYBUTOR MARKI CRYSTAL OTRZYMAŁ LIST OD STOWARZYSZANIA „AMAZONKI” Z PODZIĘKOWANIEM ZA WPROWADZENIE NATURALNYCH DEZODORANTÓW NA RYNEK.

Każdy z nas chce czuć się komfortowo i przez cały dzień zachować uczucie świeżości. Często mamy jednak wątpliwości, czy antyperspiranty są bezpieczne dla skóry i zdrowia. Koniec z tym! Dezodorant Crystal jest zdrową i ekologiczną alternatywą.

CRYSTAL to naturalny, mineralny dezodorant, wykonany z kryształu soli wulkanicznej, potocznie nazywanej ałunem.

Ałun jest znany i stosowany już od wielu tysięcy lat. Ma odczyn kwasowy, dlatego działa antyseptycznie i ściągająco. Nie hamuje potliwości, ale niweluje jej przykry zapach! Pot składa się głównie z wody i w większości przypadków nie pachnie. Przykry zapach powstaje dopiero wtedy, gdy zostanie on sfermentowany przez bakterie. Ałun nie blokuje ujść gruczołów potowych ograniczając pocenie się – działa na zupełnie innej zasadzie: skutecznie hamuje proliferację baterii, a tym samym zapobiega powstawaniu przykrego zapachu. Dla naszego organizmu to bardzo dobra wiadomość! Wraz z potem skóra i organizm pozbywają się szkodliwych toksyn. Blokowanie potliwości antyperspirantami powoduje, że toksyny nie są wydalane – organizm zatrzymuje je w węzłach limfatycznych pod pachami.

Kilka lat temu amerykańscy naukowcy opublikowali pracę, z której wynikało, że znajdujące się w popularnych antyperspirantach składniki aktywne mogą przyczynić się powstawania nowotworów. Teza ta nie została jak dotąd naukowo potwierdzona. Nie ma więc potrzeby całkowicie rezygnować z ich stosowania. Jednak codzienne i nieustanne stosowanie antyperspirantu może zaburzać naturalne funkcje gruczołów potowych pachy i wydalanie toksyn, co z pewnością nie jest korzystne dla organizmu.

Jeśli nie jesteś w stanie rozstać się z tradycyjnym antyperspirantem, stosuj go wymiennie z naturalnym dezodorantem CRYSTAL. Daj odetchnąć.

CRYSTAL MINERALNY DEZODORANT W KAMIENIU

POJEMNOŚĆ: 125G CENA: 24ZŁ

Tworzy na powierzchni skóry cienką, ałunową warstwę uniemożliwiającą namnażanie się bakterii, które są przyczyną powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Świetnie nadaje się dla wrażliwej skóry, łagodząc podrażnienia. Nie pozostawia śladów na skórze i nie plami ubrań oraz szybko się wchłania. Nie testowany na zwierzętach. Nie zawiera parabenów. POSIADA POZYTYWNĄ OPINIĘ OŚRODKÓW ONKOLOGICZNYCH W USA I WIELKIEJ BRYTANII.

Amazonki (2) CBD Stick CBD_Travel_Stick

DOSTĘPNY W DROGERIACH ROSSMANN, SKLEPACH HEBE ORAZ NA WWW.PANAKOTASKLEP.PL

 

Podziel się wiadomością:

Polecamy również