P serum 1 Co mo e serum

Co może serum?

Kosmetyk nietypowy, za to bardzo przydatny. Działający intensywniej od kremu, jednak od niego lżejszy. Doskonałe uzupełnienie każdej kuracji pielęgnacyjnej oraz idealny preparat do walki ze zmarszczkami, przygaszoną cerą czy wysuszoną skórą. Poznaj wszystkie tajemnice, które skrywa w sobie serum.

Serum istnieje w kosmetyce dopiero od ponad 20 lat. W 1982 roku firma Estee Lauder stworzyła mały flakonik z nowoczesną zawartością – podobno regenerującą uszkodzone komórki skóry podczas snu. Skoncentrowano aktywne składniki kremu, przez co serum działało intensywniej od niego, efekty były natomiast widoczne niemal natychmiast. La serum 1 Co mo e serumTak zaczęła się historia wielkiego sukcesu serum. Na dzisiejszym rynku kosmetycznym możemy znaleźć wiele, różnie działających kosmetyków tego typu. Istnieją też innowacyjne technologie, takie jak nanotechnologia, która łączy skoncentrowane składniki aktywne serum – i tak działające dużo bardziej intensywnie niż krem- z nanowodą, która przez swoje mikroskopijne rozmiary pozwala preparatom wniknąć w najgłębsze warstwy skóry, co powoduje jeszcze szybsze i wyraźniejsze efekty.

Serum jest szczególnie pomocne w sytuacjach, gdy nasza skóra potrzebuje dodatkowego wsparcia, np. po intensywnym, upalnym lecie czy po długotrwałym przebywaniu w klimatyzowanych pomieszczeniach. Przesuszoną, mniej elastyczną, łuszcząca się i zszarzałą skórę wzmocni zastrzyk energii i pielęgnacji, który zapewni nam działanie serum. Współczesne metody zapobiegania oraz niwelowania zmarszczek są tak zaawansowane, że mówi się, że dzisiaj zmarszczki mają tylko ci, którzy chcą. Panie, które zauważyły już na swoich twarzach pierwsze objawy starzenia, nie muszą się martwić – mogą zaopatrzyć się w profesjonalne serum i przeprowadzić za jego pomocą kurację odmładzającą. Skutecznym preparatem do walki ze zmarszczkami jest Serum z kwasem hialuronowym z linii Lift Nantes, które ma konsystencję lekkiego żelu oraz zawiera dwa rodzaje kwasu hialuronowego, wzbogaconego o NANOwodę NANTES. – Pierwszy z nich: niskocząsteczkowy, chroni przed procesami prowadzącymi do starzenia się skóry, doskonale wiążąc wodę i intensywnie nawilżając naskórek oraz głębsze warstwy skóry. – tłumaczy Anna Rudzińska, kosmetolog z Nantes – firmy produkującej innowacyjne kosmetyki oparte na wspomnianej wcześniej nanotechnologii. – Kwas hialuronowy wysoko cząsteczkowy tworzy naturalny film wzmacniający barierę hydrolipidową skóry, jednocześnie, intensywnie nawilża i zapobiega transepidermalnej ucieczce wody. Dodatkowo zawarta w serum prowitamina B5 poprawia barierę hydrolipidową naskórka, łagodzi podrażnienia, działa regenerująco i przeciwzapalnie.

P serum 1 Co mo e serumNa inne problemy z cerą pomocne jest natomiast Serum rozjaśniająco – regenerujące z linii Professional Nantes, które skutecznie usuwa przebarwienia, dodatkowo rozświetla cerę, dzięki czemu jest ona bardziej promienna i młodsza. –Składniki aktywne w połączeniu z uporządkowanymi nanotechnologicznie cząsteczkami NANOwody NANTES są transportowane do głębszych warstw skóry, przez co działają szybciej i efektywniej. – opisuje Anna Rudzińska z Nantes. – Regularne stosowanie serum powoduje sukcesywne rozjaśnianie skóry, zmniejszenie intensywności i wielkości przebarwień, wyrównanie kolorytu i zahamowanie powstawania zmian barwnikowych.

Każdej z nas, a w szczególności naszej skórze, po okresie upalnego lata przyda się dodatkowa dawka pielęgnacji. Odpowiednio dobrane serum pomoże nam rozjaśnić i usunąć przebarwienia powstałe po intensywnym opalaniu, nawilżyć czy zmniejszyć powstałe od słońca i słonej wody zmarszczki. Silnie skoncentrowane składniki aktywne serum, w połączeniu z nano aqua +, zapewnią szybką i skuteczną kurację.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link