adopcje WWF zwierzaki

Co Donald Tusk, Kuba Wojewódzki, Beata Tadla i Adrian Furgalski znajdą pod choinką? My już wiemy!

Pod hasłem „Wirtualnie adoptujesz. Realnie ratujesz” ruszyła akcja Fundacji WWF Polska, w ramach której każdy może symbolicznie zaadoptować jeden z sześciu zagrożonych gatunków zwierząt: fokę szarą, morświna, niedźwiedzia, rysia, tygrysa lub wilka. Zwierzęta można zaadoptować dla siebie lub w formie prezentu dla bliskich. Jako jedni z pierwszych zrobili to już Kasia Tusk, Michał Piróg i Jarosław Kret, wspierając tym samym akcję WWF.

Kasia Tusk dla swoich rodziców – Małgorzaty i Donalda Tusków adoptowała rysia. Michał Piróg postanowił sprawić prezent Kubie Wojewódzkiemu i wybrał dla niego bałtyckiego kuzyna delfina czyli morświna!. Na wirtualną adopcję tego krytycznie zagrożonego gatunku zdecydował się również Jarosław Kret, który podarował morświna Adrianowi Furgalskiemu, zaś dla Beaty Tadli zaadoptował niedźwiedzia brunatnego.

O tym dlaczego Kasia Tusk, Michał Piróg i Jarosław Kret zdecydowali się na adopcję można dowiedzieć się na kanale YouTubeWWF Polska: https://www.youtube.com/user/WWFPolska

Film z Kasią Tusk:

Akcja WWF Polska realizowana jest w celu zebrania funduszy na rzecz ochrony zagrożonych gatunków zwierząt. Symbolicznej adopcji foki szarej, morświna, niedźwiedzia brunatnego, rysia, tygrysa lub wilka można dokonać na stronie www.adopcja.wwf.pl. Opiekun w ramach podziękowania za adopcję otrzyma na swój adres email wyjątkowe podziękowanie od WWF.

Więcej informacji o akcji #adopcjaWWF dostępnych jest również na: https://www.facebook.com/WWFpl.

adopcjeWWF_rys

Podziel się wiadomością:

Polecamy również