Im11age1 Ciep e stylizacje dla dziewczynek 8211 postaw na zimowy szyk i funkcjonalno

Ciepłe stylizacje dla dziewczynek – postaw na zimowy szyk i funkcjonalność

Każda dorastająca dziewczynka z czasem zaczyna zwracać uwagę na swój wygląd. Dziewczynki stają się młodymi kobietami, czerpiąc wzorce m.in. ze swoich mam. Czy jest jakiś sposób na to, aby pogodzić dziecięcy wygląd z elegancją i stylem, na które pozwolić sobie mogą dorosłe kobiety? Wydaje się to bardzo trudne, szczególnie jesienią i zimą, gdy zależy nam na tym, aby dziecko przede wszystkim było ciepło ubrane. Okazuje się jednak, że jest sposób na dziecięcy szyk połączony z funkcjonalnością, także w te chłodne dni.

Stylizacje dla dziewczynek

Możesz pozwolić swojej córce, nawet będącej w wieku zaledwie kilku lat, tworzyć jej pierwsze stylizacje dla dziewczynek na wzór tych kobiecych. Wystarczy odpowiednie podejście i dobór odzieży, a nie zabierzesz w ten sposób maleństwu dzieciństwa ani nie sprawisz, że stanie się karykaturalne, czy wulgarne. Wszystko może odbywać się przecież z klasą i być dobrą zabawą razem z rodzicami. Nawet prosta bluza dziewczęca z kapturem może stać się częścią eleganckiej stylizacji, która pozwoli małej dziewczynce choć trochę poczuć się tak, jakby była na wybiegu w Paryżu lub Mediolanie. Wybierając eleganckie dziecięce ubrania, możecie wspólnie bawić się kreacjami, dalej poruszając się w obrębie niewinnych, dziecięcych ubranek. Domowy pokaz mody w wersji dziewczęcej? Tak, to możliwe!

Funkcjonalność ubrań

Co zrobić, aby opisywaną elegancję połączyć z funkcjonalnością? Zimą lub jesienią z reguły ubieramy przecież dziecko w grube ubrania, spod których czasami ledwo widać głowę malucha. Nawet ciepłe ubrania tworzone z myślą o tych najchłodniejszych dniach w roku mogą być jednak bardzo eleganckie i również z nich można tworzyć ciekawe stylizacje. Na pewno doceni to każda dziewczynka, chcąca poczuć namiastkę kobiecości, która czeka na nią za kilka/kilkanaście lat. Możecie wybrać chociażby jesienne sukienki w stylowych wzorach i połączyć je z ocieplanymi legginsami dziewczęcymi. Tuniki dla małych dziewczynek mogą z kolei przydać się na bardziej oficjalne wyjścia i uroczyste okazje. Docenią to z pewnością dziewczynki, które nie chcą już chodzić w kolorowych ubrankach ze sklepów dziecięcych. Wybór taki będzie doskonałym sposobem na łagodne i naturalne przejście od typowo dziecięcych ubrań do odzieży dla dorosłych kobiet w późniejszym czasie.

Jak stworzyć stylizację dla małej dziewczynki chcącej choć trochę poczuć się jak jej mama i pokazać styl oraz szyk? Odwiedźcie stronę marki Pavonada. Z nami znajdziecie złoty środek pomiędzy wygodą, funkcjonalnością i elegancją, który zadowoli zarówno rodziców, jak i młode córeczki stające się powoli kobietami.

Artykuł partnera

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link