Candy Girl

Candy Girl nagrala nowego singla z Violet Oliferuk

Właśnie odbyła się premiera nowego singla Candy Girl. Niespodzianką jest fakt, że wokalistka zaprosiła do tego projektu druga blondynkę. Okazało się, że obie Panie świetnie się dogadały nie tylko w sferze nagrań, ulubionego stylu muzyki, ale i prywatnie. Candy Girl zaśpiewała tym razem z Violet Oliferuk, która na co dzień mieszka w USA.

Violet ma na swoim koncie singiel z producentem Rihanny, Ushera, który cieszył się dobrym odbiorem za Oceanem. Śpiewa od 10. roku życia i od tego momentu brała udział w różnych konkursach i festiwalach. Występowała m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Suwałkach czy Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

– Moich producentów poznałam przez siostrę Angel, która pewnego razu pojechała służbowo do Atlanty. Odwiedzając znajomych okazało się, że po sąsiedzku swoje studio nagraniowe miał Darnell Dalton z Lamar Taylor. Co więcej, spotkała tam Ushera – wyjawiła siostra Violet. Angel startowała w światowych wyborach Top Model, gdzie zajęła szóste miejsce. Teraz na polski rynek wkracza Ona. –

Tytuł naszej wspólnej piosenki to SAY MY NAME i jest w stylu pop r&b, więc w bardzo podobnym co obie reprezentujemy i lubimy. Candy jest teraz jeszcze na tournée w Chinach, ja siedzę na Florydzie,ale nagranie odbyło się w listopadzie i czekało na premierę. Mam nadzieje, że się spodoba..- opowiada Violet Oliferuk.

Oto ich wspólna piosenka Say my name.

scena z: Candy Girl, Violet, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Podziel się wiadomością:

Polecamy również