Brafitting

Brafitting, czyli ekspresowy, bezinwazyjny lifting piersi

Przez ostatnie kilka lat coraz częściej słychać o bra fittingu (z ang. bra biustonosz, fitting dopasowanie). Dla niewtajemniczonych brafitting oznacza odpowiednie dopasowanie biustonosza pod względem rozmiaru i kroju do indywidualnych potrzeb każdej kobiety. W rezultacie wyglądamy na szczuplejsze, gdyż właściwe umiejscowiony w miseczkach biust nie wisi na naszym tułowiu, jest zebrany i odpowiednio ukształtowany i tym samym podkreśla naszą talię. Ponadto wyglądamy na wyższe, gdyż stabilny obwód biustonosza prostuje naszą figurę. Spytacie pewnie, jak możliwe jest znalezienie odpowiedniego biustonosza dla każdej z nas. Przecież jesteśmy takie różne, a rozmiarów jest tak mało.

Jak się okazuje nie jest to wcale skomplikowane jeśli sklep, w którym robimy zakupy dysponuje szeroką gamę rozmiarową. W Polsce, w dzisiejszych czasach profesjonalne sklepy bieliźniarskie oferują rozmiary aż do miseczki K już od 60cm pod biustem, co daje nam ponad 100 rozmiarów w jednym modelu!

Biorąc pod uwagę niezależne badania, ponad 80% z nas nosi niewłaściwy rozmiar biustonosza. Kobiety coraz częściej rezygnują z zakupu biustonoszy z wieszaka, a przed kupnem udają się po konsultację do bra fitterki. Jednak przed przystąpieniem do takiej konsultacji warto wcześniej sprawdzić czy dany sklep rzeczywiście posiada szerokie spektrum rozmiarów, czy może używa określenia bra fitting jako chwytu marketingowego, by przyciągnąć klientki. Jeśli więc w ofercie sklepu rozmiary zaczynają się od 70cm czy 75cm pod biustem i kończą się na miseczce D to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zarekomendowany sporej grupie z nas rozmiar nie będzie tym, idealnym, tylko tym, co sklep musi upłynnić ze swojego stanu magazynowego.

Na pewno zadajecie sobie pytanie czy ten temat mnie dotyczy. Zatem sprawdźmy to, udzielając odpowiedzi na poniższe pytania.

Sprawdź, jak jest u ciebie!

– Czy twój pas biustonosza unosi się ku górze podczas wykonywania ruchów? Czy nieustannie ściągasz go w dół?
– Czy twoje piersi wychodzą górą miseczek?
– Czy złączenie pomiędzy miseczkami odstaje od klatki piersiowej?
– Czy podczas unoszenia rąk twoje piersi wypadają dołem?

Jeśli twoja odpowiedź brzmi TAK choćby na jedno z zadanych pytań, musisz koniecznie umówić się na wizytę z profesjonalną bra fitterką!

Dobre dopasowanie Złe dopasowanie

Co Cię powstrzymuje?

Znam swój rozmiar biustonosza. Zawsze kupuję ten sam. Czasami nawet bez mierzenia.

Powinnaś sprawdzać rozmiar swojego biustu z profesjonalną bra fitterką regularnie co 6 miesięcy. Zmiany hormonalne, tabletki, ciąża, wahania wagi są tylko niektórymi czynnikami wpływającymi na rozmiar twojego biustu. Ponadto każdy model stanika leży inaczej w zależności od kroju oraz użytego materiału. Dlatego konieczne jest za każdym razem mierzenie kupowanego biustonosza.

Bra fitterka dobierze właściwy rozmiar stanika do twoich potrzeb i nauczy ciebie na co powinnaś zwracać uwagę, aby zawsze cieszyć się idealnie dobranym rozmiarem biustonosza. Wizyta bra fittingowa jest wyjątkowym doświadczeniem dla każdej kobiety. W zależności od wymagań garderoby bieliźnianej danej klientki może trwać od 15 minut do godziny. Podczas tego czasu w pełni koncentrujemy się na tobie i na twoich indywidualnych potrzebach.

Moje piersi nie są duże. Noszę miseczkę B więc nie potrzebuję bra fittingu.

Większość kobiet aktualnie noszących miseczkę B powinno nosić co najmniej miseczkę D lub większą. Możesz być jedną z nich! Wartym zauważenia jest fakt, że właściwie dobrana miseczka D jest tak naprawdę przeciętną wielkością piersi widzianą na co dzień na ulicach. Niezależnie od tego czy masz miseczkę A czy D, każdy, nawet najmniejszy biust potrzebuje właściwego wyeksponowania i wymodelowania, a bra fitterka może Ci w tym pomóc.

Jak się okazuje nie jest to wcale skomplikowane jeśli sklep, w którym robimy zakupy dysponuje szeroką gamę rozmiarową. W Polsce, w dzisiejszych czasach profesjonalne sklepy bieliźniarskie oferują rozmiary aż do miseczki K już od 60cm pod biustem, co daje nam ponad 100 rozmiarów w jednym modelu!

Adresy sklepów certyfikowanych dyplomem Panache i świadczących profesjonalną usługę bra fittingu, dostępne są na www.panache.pl.
Artykuł stworzony został przy konsultacji z Izabelą Sakutovą, ekspertem ds. bra fittingu marek Panache.

Antoinette_Masquerade by Panache Bellise_Sculptresse Maddie_Cleo by Panache Panache Sport

Podziel się wiadomością:

Polecamy również