Krenig walizki1 1 BON VOYAGE z markowymi walizkami

BON VOYAGE! z markowymi walizkami

Dla osób odbywających różnego rodzaju podróże – i pod względem celu, i długości – odpowiedni będzie zestaw dwóch lub trzech walizek o zróżnicowanych wymiarach. Ich przemyślany wybór będzie jedną z podstaw komfortu podróżowania. Takie ciekawe zestawienia proponuje marka Krenig oferująca doskonałej jakości waliz kina krótsze i długie podróże.

Jeżeli udajemy się w krótką podróż i nie chcemy tracić czasu na czekanie na walizkę, najlepiej zabrać ze sobą wyłącznie bagaż podręczny. Wymogi większości linii lotniczych pozwalają na wniesienie na pokład samolotu bagażu, którego trzy wymiary są zbliżone do proporcji: 55 x 40 x 20 cm. Wiele linii lotniczych poza walizką o tych wymiarach pozwala na zabranie jeszcze jednej sztuki bagażu – o wymiarach nieco mniejszych – to jednak zawsze trzeba sprawdzić, najlepiej już podczas rezerwacji biletu.

Planując dłuższą podróż i pakując nie tylko bagaż podręczny, ale i główny, przewożony w luku bagażowym, większą uwagę niż na wymiary trzeba zwrócić na jego ciężar. Ze względu na ograniczenia korzystnie jest kupić lekkie walizki. Im cięższa, tym mniej rzeczy będzie można do niej zapakować. Każde przekroczenie ograniczeń będzie bowiem skutkować dodatkowymi opłatami lub koniecznością przepakowania.

Niezależnie od tego, czy bagaż trzeba zapakować na podróż biznesową, czy na urlop, ważna jest jego funkcjonalność. Walizka powinna mieć wysuwaną rączkę, kółka oraz boczny i górny uchwyt do przenoszenia. Wewnątrz też nie może zabraknąć praktycznych rozwiązań. Przemieszczaniu się spakowanych rzeczy zapobiegną taśmy mocujące. Organizację bagażu ułatwi osobna przegródka zamykana na zamek. Zewnętrzne kieszenie przydadzą się na drobiazgi czy podróżną lekturę. Solidne wykonanie oraz sztywność materiału i konstrukcji zapewnią trwałość walizki i bezpieczeństwo spakowanych do niej rzeczy.

Ostatnim elementem pozostaje wybór koloru. Na podróże biznesowe szczególnie wskazane są stonowane kolory: czarny, granatowy, niebieski, oliwkowy lub brązowy. Jeżeli chcemy szybko zidentyfikować swoją walizkę w hali bagażowej, warto doczepić do niej np. niedużą kolorową wstążkę lub inny charakterystyczny element. Dobrze dobrane i prawidłowo spakowane ubrania nie powinny się za bardzo pognieść w dobrej walizce.

Krenig walizki BON VOYAGE z markowymi walizkami

Krenig walizki1 BON VOYAGE z markowymi walizkami

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link