bogumiła wander

Bogumiła Wander w sukni ,,custom made” z ostatniej kolekcji ZUO CORP+

Podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady jedna z największych ikon polskiej telewizji, Bogumiła Wander, pojawiła się w specjalnie przygotowanej na tę okazję sukni z ostatniej kolekcji ZUO CORP +.

Chcieliśmy aby suknia, która przygotowaliśmy luźno nawiązywała do tematu przewodniego imprezy – ,,Golden Era Hollywood”, ale też korespondowała ze stylem Pani Bogumiły Wander – który dla nas jest interesującą mieszanką futuryzmu i elegancji. Klasyczna forma syreny z krótkim trenem, doskonale podkreśla figurę Pani Bogumiły, natomiast symetryczne cięcia wprowadzone z przodu dodają nowoczesnego charakteru całości w połączeniu z jasnym kolorem sukni. – mówią projektanci.

Projektując ją mieliśmy przed oczami Kim Basinger z filmu ,, Tajemnice Los Angeles” – jej postać w fenomenalny sposób łączy styl wielkich gwiazd srebrnego ekranu lat 30 – tych i 40 – tych, Rity Hayworth i Veronicy Lake . Postanowiliśmy zaproponować, specjalną – ,,customowaną ‘’wersję sukienki, którą na co dzień można dostać w naszym butiku przy ul. Chmielnej 21 (Dziedziniec Kamienicy Jabłkowskich) w Warszawie oraz w sprzedaży online, w wersji mini. – dodają.

Całości wyglądu dopełniła biżuteria marki APART, brokatowe puzderko, klasyczne czółenka w kolorze pudrowego różu oraz brylantowe kolczyki.
Za stylizację Pani Bogumiły Wander, podczas tego wyjątkowego wieczoru, odpowiedzialna była znana stylistka gwiazd Alicja Werniewicz, pracująca na co dzień z Małgorzatą Sochą, czy Agnieszką Cegielską.

bogumiła wander

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link