bilety na kabaret

Bo życie kabaretem jest – bilety na kabaret

Wielu ludzi poszukujących inteligentnej rozrywki kupuje bilety na kabaret, aby wreszcie pośmiać się z otaczającej nasz rzeczywistości, polityki czy naszych narodowych przywar czy wad. Kabarety powstają po to, aby rozweselić smutną publikę śmiechem oraz ironią. Niewiele osób lubi i potrafi śmiać się z samego siebie, dlatego warto czasem złapać dystans do rzeczywistości i wybrać się na kabaret. Bilety na kabaret są dostępne na stronie https://biletyna.pl/kabaret 

Zabawny kabaret Neonówka

Neonówka z Wrocławia  to jeden ze współczesnych kabaretów z niespełna 20-letnim stażem na polskiej scenie. Najnowszym dziełem kabaretu jest spektakl zatytułowany „Żywot Mariana”. Prezentuje on w satyryczny sposób życie przeciętnego Polaka począwszy od narodzin aż do jego kres. Jeśli na kabaretowej scenie szukać uśmiechu, zabawy i refleksji – zarezerwuj bilety na kabaret Neonówka. Autorskie piosenki stanowią dopełnienie całego spektaklu.

Paranienormalni – z uśmiechem przez życie

Bilety na kabaret Paranienormalni znikają błyskawicznie, dlatego warto zarezerwować je natychmiast, jeśli tylko chcemy spędzić fantastyczny wieczór pełen inteligentnych żartów i poczucia humoru, które jest panaceum na codzienność i przykre zdarzenia dnia codziennego.

Ani Mru Mru – ogromna dawka satyry i śmiechu na co dzień

Kabaret Ani Mru Mru z Lublina powstał jeszcze w XX stuleciu. Tworzy go błyskotliwe trio  kreatywnych artystów, czyli Marcin i Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołek. Bilety na kabaret zatytułowany Cirque de Volaille to najnowsza propozycja tej grupy kabaretowej.

Genialny Waldemar Malicki – klasyczny show z nutą szaleństwa

Premiera niezwykłego spektaklu „Co jest grane” autorstwa Waldemara Malickiego i Filharmonii Dowcipu proponuje zabawne skecze muzyczne, szalone aranżacje i perfekcyjną oprawę muzyczną. Zespół genialnie łączy klasyczną muzykę orkiestrową z kabaretem tworząc oryginalne programy kabaretowe na najwyższym poziomie. Bilety na kabaret dowcipnego wirtuoza oraz całego zespołu znikają w zaskakującym tempie, dlatego warto rezerwować je natychmiast. Błyskotliwe monologi poruszające najbardziej intrygujące i aktualne tematy tworzą przestrzeń do wykorzystania przez satyryków.  Ponadto Filharmonia Dowcipu to także gratka dla wytrawnych melomanów.

Grupa MoCarta – żart, humor i elegancja

Bilety na kabaret zatytułowany „Grupa MoCarta wśród gwiazd” genialnego kwartetu smyczkowego cieszą się ogromnym wzięciem, gdyż kwartet artystów sięga po klasyki muzyki poważnej Jana Sebastiana Bacha, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Ludviga van Beethovena oraz Antonio Vivaldiego, a następnie przerabia je na własną modłę. Grupa MoCarta to rozrywka, która łączy wszystkie pokolenia.

Andrzej Poniedzielski na kabaretowej scenie

Fantastyczny satyryk, Andrzej Poniedzielski zaprasza na jubileuszowe występy. W tym roku artysta obchodzi swoje 65-te urodziny i to doskonała okazja do  świętowania na kabaretowej scenie. Bilety na kabaret Andrzeja Poniedzielskiego może być wspaniałym prezentem dla całej rodziny, a występ artysty jak zwykle zachwyci i rozbawi.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również