Fot Monika Szychlinska 41 BO KA DA Z NAS JEST WYJ TKOWA

BO KAŻDA Z NAS JEST WYJĄTKOWA

Przed kobietą nowoczesną stawianych jest mnóstwo wyzwań. Oczekuje się od niej aktywności i prowadzenia zdrowego stylu życia. Ma tryskać energią, zachwycać wyglądem i zarażać entuzjazmem. Jak temu podołać? Taki właśnie był temat przewodni spotkania prasowego zorganizowanego przez firmy Kupiec, Mastercook i Lazur.

Spotkanie prasowe pod hasłem „Bo każda z nas jest wyjątkowa” odbyło się 11 kwietnia w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim. Jego celem było pokazanie, że mimo natłoku obowiązków i braku wolnego czasu, każdy dzień w życiu kobiety może być pełen pasji i entuzjazmu. Dzięki produktom firm Kupiec, Lazur i Mastercook prowadzenie zdrowego i aktywnego stylu życia jest nie tylko możliwe, ale i łatwe oraz przyjemne. Dlaczego? Kupiec będąc jednym z liderów rynku zdrowej żywności w Polsce kreuje trendy i inspiruje do tworzenia pełnowartościowych, pomysłowych i ciekawych posiłków dla całej rodziny, które umożliwiają stosowanie zbilansowanej i jednocześnie smacznej diety. Mastercook oferuje sprzęt AGD, który przy minimalnym nakładzie pracy umożliwia przygotowywanie zdrowych posiłków. Natomiast sery Lazur nie tylko zachwycają smakiem i aromatem, ale również charakteryzują się wysoką wartością odżywczą.

To wyjątkowe spotkanie prasowe poprowadziły dwie niezwykle aktywne i sexy Mamy: Katarzyna Cichopek i Marta Wiśniewska. Ponadto z gośćmi gotował Piotr Kucharski – miłośnik zdrowej kuchni i jednocześnie super Tata. Spotkanie z sexy mamami nie mogło odbyć się bez atrakcji przewidzianych dla ich pociech. Na dzieci czekało mnóstwo niespodzianek, w tym gotowanie i taniec na żywo. Wśród gości nie zabrakło znanych i wyjątkowych kobiet. Na spotkaniu pojawiła się polska aktorka Andżelika Piechowiak oraz dietetyk Anna Senderska. To było naprawdę wyjątkowe spotkanie adresowane do wyjątkowych, czyli wszystkich kobiet.

fot. Monika Szychlinska_1

fot. Monika Szychlinska_2

fot. Monika Szychlinska_3

fot. Monika Szychlinska_4

foto: Monika Szychlińska

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link