AiA 2013 konstelacje 11 IMG 0092 prev Bi uteria dzi ki kt rej mo esz wesprze sztuk oraz chore dzieci

Biżuteria, dzięki której możesz wesprzeć sztukę oraz chore dzieci

A&A Dom Jubilerski, to marka z ponad 200-letnią tradycją jubilerską. Biżuteria tworzona jest przez mistrzów złotnictwa i jubilerów, którzy za każdym razem powołują do życia małe dzieła sztuki. Ręczne wykończenie napełnia biżuterię historią i duszą oraz podkreśla jej wyjątkowość.
Szeroki asortyment produktów, różnorodność materiałów oraz kamieni sprawia, że nikt nie przejdzie obojętnie obok wystawy, na której prezentowane są wyroby z pracowni A&A.
Skąd mistrzowie biorą inspiracje do tworzenia nowych dzieł? Z piękna otaczającego nas świata. Morze, rośliny, zwierzęta, a nawet polska historia mogą być doskonałymi motywami na biżuterię. Kolekcja KONSTELACJA jest świetnym przykładem na to, że zodiakowe konstelacje gwiazd mogą być doskonałym wzorem na biżuterię.
Piękno, tak jak miłość jest wartością niewymierną, ale w A&A każdy znajdzie biżuterię, która odda sedno, nawet najgłębszych uczuć. Te małe dzieła sztuki rodzą się z potrzeby serca, pasji i mistrzowskiego rzemiosła.

Jednak nie są one stworzone jedynie, aby lśnić i zachwycać. A&A Dom Jubilerski od lat wspiera wydarzenia kulturalne, sztukę oraz fundacje, między innymi pomaga podopiecznym Kliniki „Budzik„, Fundacji „Akogo?„. Czy zatem istnieje coś lepszego niż połączenie piękna, miłości i ofiarności? Zaglądając do salonów A&A znajdziecie na to pytanie odpowiedź.

Konstelacje A&A – magia gwiazd na co dzień.

Trzeba by długo szukać, aby znaleźć coś równie romantycznego jak pierwszy pocałunek pod migoczącym niebem. W wielu krajach świata wierzy się, że dostrzeżenie spadającej gwiazdy może być wspaniałym znakiem – wystarczy zamknąć oczy i pomyśleć życzenie. Każdemu z nas podczas narodzin zostaje przyporządkowany znak zodiaku, który ma wpływ na nasze życie. Znaki zodiaku widoczne na niebie, to nic innego jak konstelacje gwiazd, które połączono w symboliczne kształty i nadano im nazwy. Trwając niezmienne przez wieki, stały się inspiracją dla pisarzy, malarzy i kochanków. A&A Dom Jubilerski w swojej kolekcji KONSTELACJE ma dwanaście gwiazdozbiorów odpowiadających znakom zodiaku. Eleganckie, klasyczne, a zarazem kunsztowne – takie są KONSTELACJE wykonane przez mistrzów jubilerskich A&A, którzy każdemu dziełu nadaj duszę i odpowiednią symbolikę. Zatem biżuteria z tej kolekcji jest nie tylko ozdobą, ale również talizmanem.

PODARUJĘ CI GWIAZDKĘ Z NIEBA, to myśl przewodnia magicznej kolekcji KONSTELACJE A&A.

Szukacie wyjątkowej biżuterii, która służyć będzie jako talizman? Zobaczcie KONSTELACJE!

https://www.facebook.com/domjubilerskiaia

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link