PANNY MŁODE

BIEGAJĄCE PANNY MŁODE OPANOWAŁY WARSZAWĘ

Tłumy gwiazd, ponad 200 zawodniczek oraz kilka tysięcy kibiców wzięło udział w pierwszym w Polsce charytatywnym Biegu w Sukniach Ślubnych TLC, który 14 września odbył się na warszawskiej Agrykoli. Było na co popatrzeć!

Dziewczyny uzbrojone w suknie ślubne oraz wygodne buty miały do pokonania 500-metrowy dystans. Pakiety startowe na Bieg w Sukniach Ślubnych sprzedały się w mgnieniu oka, zasilając konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Cały dochód zostanie przekazany na pokrycie kosztów rehabilitacji Julki Torli, podopiecznej Fundacji, która w wyniku wypadku samochodowego doznała poważnego urazu kręgosłupa i musi poruszać się na wózku inwalidzkim.

Bieg rozpoczęła runda honorowa z samą Julią na czele. Towarzyszyły jej liczne gwiazdy, wśród nich aktorki teatru Capitol: Aneta Zając, Marta Wierzbicka, Aneta Todorczuk-Perchuć, reprezentacja telewizji TLC: Marta Szulawiak-Turska, Małgosia Ohme oraz Dorota Czaja, Katarzyna Kępka, Magdalena Stam, Viola Piekut, Adrianna Pałka, Sylwia Nowak. Kibicowały im kilkutysięczne tłumy gości, wśród których wypatrzeć było można m.in. Agnieszkę Sienkiewicz i Stefano Terrazzino.

Zainteresowanie biegiem przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów oraz Joasi Jabłczyńskiej, która prowadziła imprezę i gorąco kibicowała wszystkim zawodniczkom.

To była wyjątkowa niedziela! Na linii startu pojawiły się tłumy pozytywnie zakręconych dziewczyn, które w wysoko podkasanych sukniach ślubnych brawurowo pokonały trasę biegu. Okazuje się, że Polkom nie brakuje fantazji i chcemy brać udział w tak nietypowych wydarzeniach jakim był Bieg w Sukniach Ślubnych organizowany przez telewizję TLC. Jestem pewna, że każda z obecnych na Agrykoli osób wróciła do domu z uśmiechem na ustach 

i zapasem pozytywnej energii na cały tydzień. Kto wie, może to nie ostatnia tego typu impreza – wszystko w rękach TLC – podsumowała Joanna Jabłczyńska, która razem z Basią Kurdej – Szatan również wzięła udział w biegu.

– Chcieliśmy zorganizować wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, które tematyką nawiązuje do powszechnie znanych i lubianych programów naszej stacji, a jednocześnie zachęci do wspólnej zabawy. Gdy w ramówce TLC pojawiło się pasmo „Ślubna gorączka”, wpadliśmy na pomysł Biegu w Sukniach Ślubnych – wyjątkowej imprezy, której uczestnicy wrócą do domu uśmiechnięci i zadowoleni. Myślę, że cel ten został zrealizowany. Co ważne, udało nam się pomóc wspaniałej osobie, jaką jest Julia Torla – powiedział Bartłomiej Główczyński, Channel Director Lifestyle w Discovery Networks CEEMEA.

Na zwyciężczynie Biegu w Sukniach Ślubnych czekało mnóstwo nagród: suknia od Violi Piekut, ulubionej projektantki gwiazd, organizacja ślubu i wesela przez profesjonalnego wedding plannera z firmy Aspire, voucher na biżuterię od firmy Apart, komplety bielizny od Li Parie oraz tort weselny dla 80 gości ufundowany przez cukiernię Batida. Nagrodzonych zostało pierwszych pięć osób na mecie. Pierwsze miejsce zajęła Ewa Jacniak, na co dzień studentka i aktywna biegaczka, która pokonała dystans w niebywałym czasie 1,22 minuty.

Tych, którzy nie mogli pojawić się 14 września w Parku Agrykola, a chcą pomóc Julii zachęcamy do wpłat na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, szczegóły na www.tlcpolska.pl/bieg.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również