Termolifting Zaffiro

Bezinwazyjny lifting skóry – wypróbuj Termolifting Zaffiro!

Lifting twarzy często kojarzony jest jako niebezpieczny zabieg. Można jednak skorzystać z metod bezinwazyjnego liftingu skóry!

Wraz z upływem lat skóra twarzy staje się bardziej wiotka i mniej elastyczna. Jest to głównie skutek malejącej ilości kolagenu i elastyny, które stanowią jej wewnętrzne rusztowanie. Aby nadać jej ponownie młody wygląd, można skorzystać z zabiegu liftingu. Teraz dostępny jest także lifting bezinwazyjny – Termolifting Zaffiro. Co warto o nim wiedzieć?

Lifting twarzy nie musi być inwazyjnym zabiegiem

Najczęściej nazwa „lifting” kojarzy się z niebezpieczną procedurą chirurgii plastycznej, która polega na naciągnięciu skóry na twarzy i usunięciu je nadmiaru. To zabieg przeprowadzany w narkozie, wymagający wykonania cięć i szwów na skórze, a niekiedy także naciągania mięśni i odessania tkanki tłuszczowej.

Warto jednak wskazać, że dzięki nowoczesnym zabiegom medycyny estetycznej można uzyskać efekt analogiczny do chirurgicznego liftingu, ale bez przeprowadzania tak inwazyjnej procedury!

Doskonałym przykładem jest Termolifting Zaffiro, który pozwala na przywrócenie młodzieńczego owalu twarzy, zwiększa napięcie i elastyczność skóry, a także dodatkowo sprzyja produkcji nowych włókien kolagenowych.

Na czym dokładnie polega Termolifting Zaffiro? Kto może skorzystać z tego typu zabiegu? Gdzie można go przeprowadzić?

Termolifting Zaffiro – lifting skóry podczerwienią

Termolifting Zaffiro to nowoczesny, bezinwazyjny lifting twarzy, który wykorzystuje promieniowanie podczerwone. Dzięki niemu skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zanikają zmarszczki, dochodzi do szybszej produkcji włókien kolagenowych, co skutkuje efektem przeciwstarzeniowym – anti-aging.

Urządzenie stosowane podczas zabiegu posiada specjalną głowicę, która wyprodukowana jest ze szkła szafirowego. Emituje ona promieniowanie podczerwone. W rezultacie Termolifting Zaffiro powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenu przez podczerwień, dlatego też dochodzi do ich znacznego skrócenia. Takie włókna kolagenowe są bardziej sprężyste, dlatego też skóra staje się wtedy bardziej jędrna, napięta, a także wygląda młodziej.

Warto przy tym zaznaczyć, że Termolifting Zaffiro może być stosowany nie tylko na twarz, ale również zabiegi tego rodzaju posiadają zastosowanie na inne partie ciała, które wymagają ujędrnienia i zagęszczenia skóry.

Główne wskazania do zabiegu Termolifting Zaffiro:

  • zmniejszenie jędrności skóry na twarzy, dekolcie i szyi
  • wiotka skóra różnych partii ciała – biust, ramiona, brzuch, uda
  • zaburzenie owalu twarzy
  • ziemista, zszarzała skóra

Jak przebiega Termolifting Zaffiro?

Zabieg Termolifting Zaffiro rozpoczyna się od delikatnego peelingu, który dokładnie oczyszcza skórę i przygotowuje ją na dalsze procedury. Następnie do skóry przykładana jest głowica emitująca promieniowanie podczerwone, która podgrzewa skórę do bezpiecznej temperatury. Na koniec skóra jest schładzana.

Efekty zabiegu są widoczne już po jego zakończeniu – skóra jest bardziej napięta, staje się elastyczna, zanikają zmarszczki. Rezultaty te są jednocześnie długofalowe i mogą utrzymywać się nawet przez kilka miesięcy. Dodatkowo, dzięki temu, że zabieg posiada działanie przeciwstarzeniowe, może zapobiec przedwczesnemu starzeniu się skóry, dlatego można wykonywać go bez ograniczeń wiekowych.

Od razu po zakończonym zabiegu można wrócić do swoich codziennych aktywności – nie wymaga on żadnego okresu rekonwalescencji.

Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów Termolifting Zaffiro można wykonać kilkukrotnie. Odpowiednią liczbę i częstotliwość zabiegów dobierze wtedy specjalista z zakresu medycyny estetycznej.

Gdzie można wykonać Termolifting Zaffiro?

Urządzenia, dzięki którym można wykonać zabieg Termolifting Zaffiro, dostępne są także w Polsce.

W Krakowie zabieg ten prowadzony jest w klinice Ego Med Spa, która oferuje swoim klientom szeroką gamę wysokiej jakości zabiegów medycyny estetycznej.

Podsumowując, zabieg Zaffiro to doskonała propozycja przeznaczona dla każdego, kto chciałby zadbać o swój młodzieńczy wygląd, lecz bez korzystania z inwazyjnych metod chirurgii plastycznej. Bezpieczny i skuteczny Termolifting Zaffiro pozwoli na zagęszczenie i przywrócenie jędrności skóry, a także zmniejszy zmarszczki. Warto go wypróbować!

Podziel się wiadomością:

Polecamy również