Beyoncé

Beyoncé w biżuterii Boucheron

W trakcie trasy „The Mrs Carter Show World Tour”, a dokładnie podczas koncertu w Nowym Jorku 22 grudnia, Beyoncé wystąpiła w swoim szczęśliwym talizmanie, jakim jest obrączka Boucheron Quatre.

Podczas jej pierwszego show na scenie, od momentu pojawienia się jej najnowszego albumu o nazwie “Beyoncé“, rewelacyjna amerykańska piosenkarka zdecydowała się na biżuterię od luksusowej, francuskiej marki Boucheron, która stanowiła niezwykły dodatek do jej odważnego i czarującego wyglądu.

I co najważniejsze, wybór tego klejnotu nie był przypadkowy! Beyoncé urodziła się 4 września, jej mąż Jay-Z 4 grudnia, a ich ślub odbył się 4 kwietnia.

Obrączka Quatre od Boucherona składa się natomiast z czterech elementów, co w pełni uzasadnia wybór artystki i idealnie dopełnia jej szczęśliwą cyfrę.

Cztery zespoły pierścienia zrobione z żółtego i różowego złota, diamentów oraz brązu PVD, pasują do siebie z najwyższą precyzją, tworząc elegancki i ponadczasowy klejnot z silną osobowością i charyzmą, niczym sama Beyoncé.

W Polsce biżuteria Boucheron dostępna jest salonach Noble Place w Warszawie, Gdyni i Krakowie.

2013 12 22 BEYONCE 1

2013 12 22 BEYONCE 2 Quatre ring

Podziel się wiadomością:

Polecamy również