Kampania balagan SS202016 BALAGAN STUDIO prezentuje wiosenn kolekcj w kampanii Togetherstate 8221

BALAGAN STUDIO prezentuje wiosenną kolekcję w kampanii „Togetherstate”

Balagan Studio prezentuje nową, wiosenną kolekcję wraz z kampanią  „Togetherstate”.
 
Zdjęcia do nowej kolekcji powstały w Tel Awiwie, którego modernistyczna architektura i niezobowiązujący charakter od lat inspiruje projektantki Balaganu. Tym razem zafascynowała je architektura lat 70-tych, którą odnalazły w przeznaczonym do rozbiórki budynku biurowym. Opuszczony gmach sprawia wrażenie jakby zatrzymał się w nim czas.
 
W wiosennej kolekcji znalazły się znane modele marki w zupełnie nowych odsłonach, będące połączenie nowoczesnego designu oraz – jak zapewniają projektantki – wygody i wysokiej jakości rzemiosła. Na wiosnę proponuje swoje klasyczne wzory w całej gamie nowych kolorów, a dzięki ulepszonej konstrukcji buta, produkty zgodnie z filozofią marki mogą zostać z nami na lata.  
Premiera nowej kolekcji Balagan Studio zbiega się z trudnym momentem dla wielu niezależnych, polskich marek. Nie poddając się, Balagan przenosi się w tryb online, wprowadzając udogodnienia w sklepach, darmowa wysyłka, przedłużony czas na zwrot lub wymianę. W social mediach zainicjowano również akcję #Balaganwdomu zachęcającą do dystansu i uśmiechu w tym trudnym czasie. Szczegóły na https://www.instagram.com/p/B-b2VCqie98/
Strona marki: balaganstudio.com

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link