Bądź Kobietą #monokolor!

Bądź Kobietą #monokolor! Never Ever zaprasza na cykl inspirujących spotkań

Bądź kobietą #mokokolor to nowy cykl inspirujących spotkań, na który zaprasza duet projektantek z Mokotowskiej w Warszawie. Agata Bańda i Dorota Hryniewicz pod szyldem NEVER EVER od lat promują niezależność, odwagę i siłę, które zaszczepiają w swoich klientkach i współpracownikach.

Przesłanie NEVER EVER to nie tylko zero nudy w modzie, ale także apel, wezwanie do działania wyrażone przez stworzone przez nie hasło #mokokolor. Efekt #mokokolor sprawia, że kobieta wygląda zjawiskowo, czuje się świetnie i wie, że jest wyjątkowa. To stan ducha, który mogą odczuć wyłącznie kobiety, ponieważ wyraża ich zmienność, przewrotność i różnorodność. #mokokolor jest dla kobiet i o kobietach, co projektatki podkreśląją przy każdej okazji, bo to dla nich – kobiet projektują i to one są ich największą inspiracją.

Nowy cykl spotkań w butiku Never Ever przy Mokotowskiej 61 to zaproszenie do inspirujących rozmów z kobietami i o kobietach, oczywiście ze szczyptą koloru i mody w tle. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 14 maja. Podczas wydarzenia odbędzie się panel motywacyjny z coachem Małgorzatą Bukowską – Selwon „#mokokolor, czyli jak nie żyć w czarno – białym świecie.” Podczas spotkania będzie można poznać historię Doroty, która z okazji 50-tych urodzin postawnowiła wejść na Kilimandżaro. O efektach tej wyprawy, kolekcji zainspirowanej Kilimandżaro i zmianach zapoczątkowanych decyzją o wejściu na szczyt – o tym również będziemy rozmawiać w trakcie najbliższego spotkania.

Pewne siebie, dojrzałe, wyzwolone i wiedzące czego chcą – takie kobiety coraz częściej widują projektantki z Mokotowskiej i mocno je dopingują. To im dedykowana jest najnowsza kolekcja Never Ever.

WOLF to hołd dla mądrości, wytrwałości i determinacji kobiet, które projektantki miały szansę spotkać na swojej dotychczasowej drodze. Dla wilka najważniejsza jest jego wataha. Przynależność do grupy, więź, troska i wzajemna odpowiedzialność, to one stanowią o jego największej sile.

W erze samoświadomości, samowystarczalności i samostanowienia kobiet, Agata i Dorota chcą przypomnieć, że bycie w grupie, rodzinie, bycie razem nie oznacza rezygnacji z wolności czy niezależności, lecz wprowadza te wartości w inny wymiar i pozwala cieszyć się nimi na innym poziomie.

Więcej o wydarzeniu: facebook.com/events/kobieta#mokokolor

Bądź Kobietą #monokolor!

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link