MBS konferencja powadzaca Magda Steczkowska Anti Aging g wny nurt us ug beauty

Anti Aging, główny nurt usług beauty

24 marca 2014 r. w Warszawie w hotelu InterContinental odbyła się konferencja prasowa organizowana przez markę My Beauty System, którą poprowadziła Magda Steczkowska. W jej trakcie eksperci zaproszeni do udziału w tym wydarzeniu, zaprezentowali najnowsze trendy anti aging w szeroko pojmowanej branży kosmetycznej tj. :
Prof. dr hab. Marcin Molski – „Suplementy dla urody i zdrowia – fakty i mity”
Dr Joanna Dąbrowska-Juszczak – „ Anti Aging – jak skutecznie łączyć preparaty kosmetyczne i zabiegi medycyny estetycznej”

Czerpiąc z najnowszych osiągnięć nauk medycznych i kosmetologicznych oraz z wiedzy naukowców wielu dziedzin, organizator spotkania wytycza nową misję i stawia na podnoszenie jakości i standardów życia poprzez regularną oraz kompleksową troskę o ciało. Tylko połączenie pracy specjalistów klinik medycznych i kosmetologicznych, wsparte działaniem specjalistycznych preparatów działających od środka – czyli tam gdzie powstają niekorzystne zmiany, może dać trwałe efekty.

Marka nutrikosmetyków My Beauty System oferuje kompleksową linię preparatów opartą na naturalnych składnikach oraz opatentowanej technologii wytwarzania Licaps® (kapsułka z roztworem). Płynna konsystencja zawartości kapsułki sprawia, że składniki oddziaływujące na urodę mogą być o wiele lepiej wykorzystane przez organizm do poprawy wyglądu skóry, włosów i paznokci oraz wspomagać przemianę materii i redukcję masy.

MBS_konferencja_eksperci_prowadzaca

Informacje o ekspertach

Dr Joanna Dąbrowska-Juszczak dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz jedyną w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie oraz Union Internationale de Medicine Esthetique, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej. Absolwentka Podyplomowych Studiów dla Lekarzy „Kosmetologia w Medycynie”. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine oraz World Anti-Aging Academy of Medicine. Poza tym certyfikowany konsultant programu żywieniowego LEAP opartego na teście nadwrażliwości pokarmowej MRT. Szkoleniowiec i trener w zakresie technik podawania kwasu hialuronowego, nici liftingujących PDO i mezoterapii. Specjalizuje się w zakresie bezoperacyjnych technik korygowania defektów estetycznych twarzy i ciała.

Prof. UAM dr hab. Marcin Molski jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym na Wydziale Chemii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Zajmuje się m.in. teoretycznym badaniem właściwości fizycznych, chemicznych i biologicznych substancji bioaktywnych o znaczeniu kosmetycznym i leczniczym. Jest autorem ponad 100 publikacji i 3 książek: Fizyka Piękna (2007), Chemia piękna (2009), Fractal time of life (2012).
Członkostwo towarzystw naukowych i pełnione funkcje:
opiekun naukowy Naukowego Koła Chemików na Wydziale Chemii UAM (od roku 1996)
członek Polskiego Towarzystwa Chemicznego,
członek Rady Naukowej Fundacji Bioelektroniki im. Włodzimierza Sedlaka.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link