Alexander Wang

Alexander Wang – rewelacyjnie i kontrowersyjnie zarazem

W dzisiejszych czasach trzeba czegoś więcej niż tylko piękna modelka na pięknych zdjęciach, by przykuć uwagę widza. Doskonale rozumie to Alexander Wang, którego najnowsza kampania już teraz zaliczona została do najlepszych sesji modowych sezonu!

Alexander Wang postawił na humor, kontrolowany luz, nostalgię za latami 90. XX wieku i kontrowersyjne zestawienie piękna mody z brzydotą… toalet.

Autorem zdjęć jest Steven Klein, stylizacji Karl Templer, zaś główną bohaterką sesji modelka Anna Ewers, która jako żywo przypomina te niesforne, plotkujące i palące papierosy w toaletach szkolnych dziewczęta z takich kultowych filmów, jak chociażby “Grease”. Oczywiście, wygląda pięknie, wręcz słodko. Ale leżąc na nie zawsze czystej podłodze pokazuje zarazem, że dziewczyna Wanga to twarda sztuka, która daje sobie radę w każdej sytuacji, a nie tylko słodkie dziewczątko z amerykańskiego college’u.

Co sprzedaje? Nie, nie zwykłe ubrania. Sprzedaje mit o kobiecie, o jakiej niejedna z dziewcząt skrycie marzy. Kobiecie, która ma swój niepowtarzalny styl. Zawsze i wszędzie. Nawet w toalecie!

alexander-wang-spring-2014-ad

wangspring20142

wangspring20143

wangspring20144

wangspring20145

Podziel się wiadomością:

Polecamy również