Oddammaseczki Akcja oddammaseczki przyjmemaseczki Milita Nikonorov

Akcja #oddammaseczki #przyjmemaseczki Milita Nikonorov

Znana Wam doskonale nie tylko z naszych łamów Milita Nikonorov zainicjowała piękną akcję, która na na celu dystrybucję maseczek DIY. Wcześniej na swoich strona udostępniła wykrój do samodzielnego uszycia maseczki, ta akcja przerosła jednak wszelkie oczekiwania!

Z udostępnionego przez markę wykroju skorzystało jak do tej pory aż 30.000 osób! Dzięki temu mogła powstać ogromna ilość wielorazowych maseczek!

Obecnie zrodził się pomysł na dwa hashtagi widoczne w mediach społecznościowych: #oddammaseczki i #przyjmemaseczki, dzięki którym odnaleźć się będą mogły osoby w potrzebie i te, które mają nadmiar maseczek i chętnie je oddadzą.

Zachęcamy gorąco i my do masowego udostępniania tej akcji, bo jak widać problemy z dostępnością i dystrybucją są dość poważne. Udostępniajcie linki do akcji na Faceooku, Instagramie, Twitterze etc.

Milita Nikonorov zaprasza także firmy, które mogą charytatywnie uszyć maseczki i miejsca użyteczności publicznej do udostępniania akcji i korzystania z hashtagów.

Jeśli ktoś może uszyć jakąkolwiek ilość (nawet ręcznie), a nie wie jak to zrobić, to na kanale marki na YouTube jest tutorial i wykroje które możecie pobrać za darmo.

Pamiętajcie, pomagając innym, pomagamy sobie. Dbając o siebie, pomagamy innym.

Więcej szczegółów na temat akcji na blogu:
https://nikonorov.pl/2020/03/23/akcja-oddammaseczki-przyjmemaseczki/

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link