Agnieszka Grochowska

Agnieszka Grochowska wystąpi w hollywoodzkim filmie z T. Hardym i G. Oldmanem

Agnieszka Grochowska wystąpi w hollywoodzkim filmie „Child 44” wyprodukowanym przez Ridleya Scotta. Aktorka pojawi się u boku Toma Hardy’ego, Gary’ego Oldmana i Noomi Rapace. 
Grochowska została wybrana do filmu w drodze castingu. Nagranie, które aktorka wysłała producentom, pokonało kilka tysięcy innych zgłoszeń.

– Zrobiłam w studio zdjęcia próbne, które zostały zawieszone w internecie. Reżyser je obejrzał i zdecydował, że chciałby, żebym zagrała. Kiedy przyjechałam na zdjęcia, okazało się, że on pod wpływem castingu rozbudował scenę specjalnie dla mnie i że nagle mam bardzo dużo do grania. Bardzo miło to wspominam – mówi Agnieszka Grochowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

„Child 44” to ekranizacja powieści Toma Roba Smitha znanej w Polsce pod tytułem „Ofiara 44”. Obraz opowiada historię historię oficera KGB Lwa Demidowa (Tom Hardy), którego życie wywraca się do góry nogami, kiedy dowiaduje się, że jego zwierzchnicy są zamieszani w serię zabójstw dzieci.

Agnieszka Grochowska nie ukrywa, że jest zachwycona warunkami, w jakich pracują hollywoodzcy twórcy.

– Zdjęcia do filmu powstają w cztery miesiące, a nie 30 dni. Ma się dużo więcej czasu. Na jedną scenę przypada cały dzień, a nie na przykład dwie godziny. To był jakiś niezwykły komfort pracy i fantastyczne doświadczenie. Moja rola jest bardzo mała, ale śmiałam się ostatnio, że nie można mnie wyciąć, bo pojawiam się w kluczowych scenach filmu. To było niesamowite doświadczenie, granie z tak wspaniałymi aktorami jak Tom Hardy i Noomi Rapace. Po prostu kompletny odjazd – wspomina aktorka.

Amerykańska premiera „Child 44” planowana jest na drugą połowę 2014 roku. Nie wiadomo, czy film trafi na ekrany polskich kin.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również