Agata Młynarska

Agata Młynarska: teraz jest mój czas

Agata Młynarska wierzy, że wszystko co najlepsze w życiu jeszcze przed nią i czeka na kolejne życiowe wyzwania. W ubiegłym roku w jej życiu zaszły wielkie zmiany. Dziennikarka dostała w TVP1 własny program publicystyczny „Świat się kręci”. W życiu prywatnym znalazła nową miłość biznesmena Przemysława Schmidta, z którym się związała.

– Mam takie poczucie, że to jest ten czas, i mam pełną świadomość odpowiedzialności za słowa, które się mówi. Jeżeli mówisz, że wszystko, co przed tobą jeszcze się wydarzy fajnego i dobrego, to jest taka energia, którą się wysyła, która gdzieś w kosmosie krąży i to do ciebie wraca – powiedziała Agata Młynarska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Ostatni rok był dla Agaty Młynarskiej przełomowy. Po sześciu latach pracy w telewizji Polsat, dziennikarka przyjęła propozycję prowadzenia codziennego publicystycznego programu na żywo „Świat się kręci” i przeszła do TVP. W rozmowach z dziennikarzami wielokrotnie mówiła, że to jest dla niej wielkie wyzwanie zawodowe. Program będzie kontynuowany w wiosennej ramówce. Agata Młynarska zdradza, że znajdą się w nim nowe cykle.

– Pojawi się cykl ze wspomnieniami z 50 lat festiwalu w Opolu. Będą też spotkania z profesorem Bralczykiem w cyklu „Mówi się”. Będziemy mieć również kolejny bardzo ciekawy cykl o ludziach, którzy mieli odwagę zmieniać Polskę poprzez swoją postawę, poprzez swoje myślenie – wylicza Agata Młynarska.

Prywatne życie gwiazdy również się zmieniło. Dziennikarka obecnie jest związana z biznesmenem Przemysławem Schmidtem i jak donoszą plotkarskie media, podobno para chce się pobrać już na Wielkanoc. Agata Młynarska nie komentuje jednak tych doniesień. 23 marca dziennikarka skończy 48 lat.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również