Usmiechnietakobieta 5 najwa niejszych zabieg w piel gnacyjnych dla cery ka dej kobiety

5 najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych dla cery każdej kobiety

Odpowiednia pielęgnacja cery, pozwala cieszyć się młodym wyglądem na dłużej. Oprócz specjalnych kosmetyków, z pomocą przychodzą zabiegi pielęgnacyjne, których zadanie jest ujędrnienie i uelastycznienie skóry Dziś przedstawiam 5 najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych na cerę dla każdej kobiety.

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że medycyna estetyczna to jedna z najbardziej rozwijających się dziedzin medycyny. Gabinety medycyny estetycznej oferują ogromną ilość zabiegów, dopasowanych do potrzeb kobiet w każdym wiek. Ich celem jest przede wszystkim opóźnienie procesu starzenia i przywrócenie cerze elastyczności, jędrności i promiennego wyglądu. Dziś przedstawiamy 5 najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych na cerę dla każdej kobiety:

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to jeden z najpopularniejszych zabiegów, który co roku zyskuje na popularności. Celem zabiegu jest złuszczenie naskórka, w miejscu którego, tworzą się nowe komórki. Zabieg zalecany jest w celu rozjaśnienia przebarwień, spłycenia zmarszczek, zmniejszenia łojotoku, a także ogólnej poprawy cery.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapię igłową stosuje się w celu regeneracji oraz dogłębnego nawilżenia. Zabieg polega na wstrzyknięciu odpowiednio dobranego koktajlu, który nawilża, regeneruje i odmładza. Jego największą zaletą jest to, że substancje aktywne dostarcza się poprzez iniekcję, bezpośrednio o skóry. Ponadto, koktajl dobierany jest indywidualnie do każdego pacjenta, tak, aby zaspokoić jego potrzeby. Mezoterapia igłowa także wyrównuje powierzchnię oraz koloryt skóry, spływa drobne zmarszczki, a także poprawia owal twarzy.

Oczyszczanie manualne twarzy

Oczyszczanie manualne twarzy ma za zadanie wyeliminować zrogowaciały naskórek, usunąć zaskórniki i poprawić wygląd  i koloryt cery. Po zabiegu cera staje się rozjaśniona oraz odświeżona. Ponadto poprawia mikrocyrkulację krwi i limfy, odblokowuje pory, likwiduje zaskórniaki oraz krosty. Dodatkowo przygotowuje skórę do innych zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych.

Oksybrazja

Oksybrazja to jeden z popularnych zabiegów pielęgnacyjnych. Zabieg jest bezbolesny oraz bezinwazyjny i polega na złuszczenia naskórka, nie wywołując przy tym podrażnień. Zabieg dogłębnie oczyszcza skórę, nawadnia i dotlenia ją. Ponadto poprawia cyrkulację krwi, reguluje wydzielanie serum. Oksybrazja również rozjaśnia i poprawia koloryt. Co więcej, likwiduje zwiotczenia oraz regeneruje włókna kolagenowe.

Wampirzy lifting

Wampirzy lifting to zabieg, który w ekspresowym tempie zdobył zwolenniczki na całym świecie. To nazwa terapii osoczem bogatopłytkowym. Zabieg polega na pobraniu krwi pacjentki, a następnie podanie jej obróbce, w efekcie której następuje separacja osocza. Po obróbce wstrzykuje się w daną część ciała. Dzięki zabiegowi następuje wzrost syntezy kolagenu oraz kwasu hialuronowego co sprzyja odmłodzeniu oraz zatrzymaniu procesu starzenia się cery. Ponadto, wampirzy lifting dotlenia i uelastycznia cerę.

Poradnik powstał we współpracy z blogiem dla kobiet KobiecyStyl.pl.

Artykuł partnera

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link