polskiej reprezentacji paraolimpijskiej

4F dla polskiej reprezentacji paraolimpijskiej

Emocje sportowe w Soczi nie kończą się wraz z Ceremonią Zamknięcia Igrzysk Olimpijskich. Już wkrótce – 7 marca, trybuny na nowo zapełnią się, by kibicować sportowcom podczas Igrzysk Paraolimpijskich. Dbając o spójny wizerunek reprezentantów naszego kraju marka 4F ubierze Polską Reprezentację Paraolimpijską. Oficjalne przekazanie ubrań z Kolekcji Soczi 2014 odbyło się 27 lutego br.  

Spójny wizerunek reprezentacji narodowej

4F zadbało, aby reprezentanci Polski wyglądali tak samo na obu wydarzeniach sportowych.
W szczegółach stroje różnią się jedynie symbolami i oznaczeniami – inne są logotypy samego związku sportowego, jak i Igrzysk. Tu także przygotowano zestawy strojów w trzech liniach: defiladowej, sportowej i casualowej.

– Sport to ważny element mojego życia. Jest według mnie jedną z najlepszych dróg, która może pomóc osobie z niepełnosprawnością wrócić do normalnego życia. W nowej sytuacji, w jakiej się znalazłem potrzebowałem znaleźć sens tego, co się stało. Szukałem motywacji, musiałem odnaleźć się na nowo. Dzięki treningowi sportowemu zacząłem pokonywać swoje słabości i łamiąc stereotyp osoby niepełnosprawnej stawałem się silniejszy. powiedział Rafał Szumiec, reprezentant Polski w narciarstwie zjazdowym w pozycji siedzącej tzw. mono-ski, podczas Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich.

Technologia dająca komfort

Kolekcja Soczi 2014 to wypadkowa potrzeb zawodników oraz trendów, stworzona tak, by zapewnić sportowcom komfort i funkcjonalność. We wszystkich ubraniach marki 4F zastosowane zostały najlepsze technologie, gwarantujące utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała, wodoodporność oraz ochronę przed wiatrem i śniegiem.

IMG_9017

IMG_8979

Podziel się wiadomością:

Polecamy również