Absolue K ratine Maska Naprawcza REN FURTERER mood 4 6 tygodniowa terapia REN FURTERER dla w os w zniszczonych przeci onych zabiegami

4-6 tygodniowa terapia RENÉ FURTERER dla włosów zniszczonych, przeciążonych zabiegami

4 NA 5 KOBIET SKARŻY SIĘ, ŻE ICH WŁOSY SĄ ZNISZCZONE, MATOWE, KOŃCÓWKI SĄ ROZDWOJONE

Nowa 4-6 tygodniowa terapia dla włosów – pielęgnacja naprawcza do zniszczonych, przeciążonych zabiegami włosów.

Częsta koloryzacja, zabiegi chemiczne oraz wysokie temperatury podczas stylizacji uszkadzają strukturę włosów, powodując ich osłabienie i łamliwość.

ABSOLUE KÉRATINE Maska Naprawcza RENÉ FURTERER

WŁOSY Z DNIA NA DZIEŃ BARDZIEJ LŚNIĄCE, MOCNE, MIĘKKIE I BŁYSZCZĄCE

Intensywnie odbudowuje strukturę włosów zniszczonych i uszkodzonych, wykorzystując ekskluzywny kompleks keratyny roślinnej, biocymentyny i oleju z lnicznika. Przywraca zniszczonym, grubym włosom siłę, witalność i elastyczność bez nadmiernego obciążania. Działa dogłębnie – naprawia uszkodzenia i odtwarza prawidłową budowę włókien, nawet w warstwie korowej. Elegancki i zmysłowy zapach cytrusowo-kwiatowy to dodatkowy atut pielęgnacji.

Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy. Stosowanie: 1-2 X w tygodniu jako element miesięcznej kuracji. Pozostawić na włosach 5-8 minut.

CENA 210 ZŁ /200 ML

KERATYNA POCHODZENIA ROŚLINNEGO to wyekstrahowane z soi i protein pszenicy cząsteczki które mają biomimetyczny charakter, co oznacza, że wiernie naśladują budowę naturalnych włókien keratynowych włosa. Dzięki temu mają doskonałe zdolności penetracyjne i wysoką skuteczność w zakresie rekonstrukcji łańcuchów keratynowych, odpowiedzialnych za zdrowy wygląd, sprężystość i blask włosów.

BIOCYMENTYNA to ekstrakt z lipidów sojowych, bogatych w sterole, ceramidy i nienasycone kwasy tłuszczowe, które budową imitują cząsteczki naturalnie wchodzące w skład cementu międzykomórkowego i go uzupełniają. Dzięki temu wygładzają łuski i scalają strukturę włosa, wzmacniając tym samym jego nawilżenie i ochronę.

OLEJ Z LNICZNIKA jest wyjątkowo bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 odżywia nawet najbardziej zniszczone i łamliwe włosy.

Działająca dogłębnie, silnie skoncentrowana maska, która odbudowuje i odżywia zniszczone włosy dzięki składnikom aktywnym pochodzenia naturalnego.

Maska do włosów jest wyjątkowym produktem pielęgnacyjnym, który przywraca włosom naturalne piękno dzięki zawartości silnie skoncentrowanych składników o właściwościach regenerujących.

Gama Absolue Kératine RENÉ FURTERER – wyłącznie w perfumeriach SEPHORA i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.pl

ModaiJa poleca również:

Copy link