2014 Must Have czyli piękno i energia we wnętrzach

Wiadomo nie od dziś, że treści jakie sobie aplikujemy budują naszą rzeczywistość. To oczywiste, ale zarazem odkrywcze, bo właśnie dzięki uświadomieniu sobie tego faktu możemy go kontrolować.  Dlatego zastanów się, jaką treść wysyła do ciebie najbliższe otoczenie czyli własny dom.

Jeśli codziennie rano patrzysz na brudne okna i zaniedbane ściany konkluzja raczej nasuwa się sama. Sukces takich portali jak Pinterest właśnie na tym się opiera, że chcemy patrzeć na piękno na co dzień, niektórzy nawet częściej – stale!

Prostym sposobem na dobry przekaz na dzień dobry stały się slogany. Pozytywny slogan może zdziałać cuda jeśli czytasz go codziennie. Powtarzalność dobrej treści może skasować wszystkie twoje oklepane, negatywne przekonania i być jak energy drink dla zmęczonego rutyną umysłu.

Ten rok należy do sloganów we wnętrzach. Spróbuj i ty!

Oryginalne, autorskie nalepki ścienne, dzięki którym Twój dom stanie się Twoim sanktuarium, pełnym piękna i pozytywnej energii, pochodzą z serwisu: www.yeye.shop.pl

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][nggallery id=5376][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również