wernisaże

2 wernisaże Justyny Kisielewicz!

2 wernisaże z udziałem Justyny Kisielewicz w ciągu zaledwie kilku dni! Młoda – wiekiem i duchem – artystka coraz mocniej odciska swój ślad na rynku sztuki!

Wernisażowy tydzień rozpoczął się już w poniedziałek, 2 grudnia, kiedy to w Galerii Przy Teatrze w Warszawie odbył się wernisaż Jasinski&friends II. Druga edycja tego wyjątkowego projektu, 30 wspaniałych Artystów, Dominik Jasiński – kurator i Justyna Kisielewicz (z modowego obowiązku dodajmy – w kreacji Soni Rykiel), jedna z Artystek prezentujących swe prace na wystawie.

[nggallery id=5252]

Kolejny wernisaż, pt. „BORDERLINE”, odbył się już 5 grudnia, a zorganizowały go firmy Imaxination i Acting Coach Studio w nowej przestrzeni przy ulicy Nowogrodzkiej 10/7 w Warszawie. Nowa przestrzeń to wewnętrzna galeria, która ma inspirować i służyć kreatywności, przede wszystkim jednak ma na celu wspieranie i promowanie utalentowanych młodych twórców. Na pierwszej wystawie zorganizowanej w nowej galerii możemy podziwiać prace trzech młodych artystek: Justyny Kisielewicz, Dominiki Faryno oraz Katarzyny Okraszewskiej.

Warto dodać, iż wernisaż miał nie tylko artystyczny, ale i charytatywny charakter, jako że organizatorzy, biorący udział w akcji SZLACHETNA PACZKA, zorganizowali zbiórkę pieniędzy na ten szczytny cel.

Osobisty i artystyczny sukces odniosła również Justyna Kisielewicz – jeden z jej obrazów został sprzedany zanim na dobre otwarta została wystawa! Po wernisażu udzieliła również wywiadu, który zostanie opublikowany w styczniu, jego fragmenty pojawiły się zaś w ostatniej audycji kulturalnej Radia RDC.

[nggallery id=5253]

foto: archiwum Justyny Kisielewicz, więcej zdjęć na stronie Artystki na FB

Podziel się wiadomością:

Polecamy również