spotkań z modą

15 lat stylowych spotkań z modą

Dom Mody Klif już od wielu lat inspiruje swoich Klientów stylizacjami z najlepszych polskich i zagranicznych wybiegów. Na swoje 15. urodziny przygotował dla swoich Gości wyjątkowe atrakcje w tym pierwszy w Polsce pokaz autorskiej kolekcji wiosna-lato Lidii Kality oraz koncert laureata Grammy Awards 2014 „Włodek Pawlik Trio”.

Pierwszy w Polsce pokaz Lidii Kality
Dom Mody Klif od wielu lat stawiał na znane i cenione modowe marki oraz oryginalne usługi oferowane swoim Klientom. W tym roku świętuje okrągłą rocznicę – 15. urodziny. Na wszystkich, którzy zdecydują się na wspólne świętowanie tego wydarzenia przygotowano wyjątkowy program.
W ciągu dnia Goście będą mogli obejrzeć prezentacje wiosenno-letnich trendów oraz skorzystać z urodzinowych ofert cenowych przygotowanych przez sklepy Domu Mody Klif. W programie od godziny 18.00 pierwszy w Polsce autorski pokaz kolekcji i najnowszych stylizacji Lidii Kality – niezwykle utalentowanej i kreatywnej polskiej projektantki. Po pokazie rozpocznie się koncert laureata Grammy Awards 2014 „Włodek Pawlik Trio”.

Prezenty od Domu Mody Klif
Urodziny zawsze kojarzą się z prezentami i ta tradycja zostanie zachowana. Przewrotnie jednak to nie Jubilat zostanie obdarowany, a Klienci, którzy postanowią spędzić ten wyjątkowy czas w Klifie. Pierwszych 200 Klientów, którzy tego dnia zrobią zakupy za minimum 1000 zł otrzyma koszulkę z limitowanej kolekcji Lidii Kality, która została zaprojektowana specjalnie z okazji 15. urodzin Domu Mody Klif. Imprezę poprowadzi Łukasz Jakóbiak, a partnerem eventu jest Mercedes Benz Auto Idea.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania z Domem Mody Klif w Warszawie!

Zaproszenie_15_lat_DMK

Podziel się wiadomością:

Polecamy również