10 designerskich

10 designerskich ubrań sportowych z 4Fsklep.pl

Zima nie może być wymówką na „nie uprawianie” sportu nawet na otwartym powietrzu. Na szczęście niedługo się zakończy więc może już czas pomyśleć o uzupełnieniu swojej garderoby sportowej, korzystając z obecnych wyprzedaży?

Dla chcącego nic trudnego a ponieważ jestem fanem marki 4F więc przygotowałem krótkie zestawienie produktów sportowych, które szczególnie przypadły mi do gustu przeglądając ich firmowy sklep internetowy.

Pamiętajcie, że najważniejsze w tym specyficznym, mroźnym i z reguły wietrznym okresie jest odpowiednie ubranie. Wbrew pozorom nie jest to aż taki duży wydatek (jak się dobrze poszuka), a sportowy, ergonomiczny styl pozwoli nam osiągnąć pełny komfort i pomóc we wszelkiej aktywności fizycznej.

Zaczynając od góry należy się zaopatrzyć w ciepłą czapkę, która ochroni nas przed przewianiem i zapobiegnie ucieczce ciepła przez głowę. Stylowa i bardzo modna czapka to np. ta: czapka męska CAM102 – czarny. Jej cena jest niezwykle atrakcyjna biorąc pod uwagę materiał i sposób wykonania. Na głowę warto również ubrać nauszniki, aby chronić nasze uszy. Uniwersalne nauszniki to modny i ciekawy wg. mnie element ubioru.

Dla udanego treningu konieczna jest koszulka termoaktywna, która zapewni dobrą cyrkulację powietrza. Musi być elastyczna, ale jednocześnie dobrze przylegać do ciała. Dlatego też bardzo dobrym wyborem jest t-shirt fitness męski TSMF100 – czarny no i jest wg. mnie piękna! 🙂

Na koszulkę obowiązkowo musimy ubrać polar. Nikt przecież nie wyjdzie biegać przy kilkustopniowym mrozie biegać na krótki rękaw (przynajmniej nie ja). Najlepszym wyborem jest polar męski PLM300 – czarny. Nie dość, że zapewni ciepło to jeszcze wygląda bardzo elegancko. Podkreśli także naszą sylwetkę.

Jeśli dzień jest bardzo mroźny to niestety, sam polar może nie wystarczyć, aby uchronić nas przed przenikliwym zimnem. Powinna to robić jeszcze wygodna kurtka sportowa, np. ta: kurtka męska miejska KUM300 – czarny – wydaje się ona być idealnym rozwiązaniem. Ciepłe podbicie i zewnętrzna antywiatrowa powłoka wpłyną na jakość naszego biegu. Poza tym ta kurtka świetnie nadaje się do codziennego użytku i będzie odpowiednia zarówno do pracy, jak i do wieczornej, towarzyskiej wyprawy w miasto ze znajomymi.

Skoro mamy czapkę na głowie to wypada też posiadać ciepłe, lekkie i wygodne rękawiczki. Dobrym wyborem są rękawiczki narciarskie męskie REM108 – czarny, które wbrew nazwie dobrze posłużą nie tylko na stoku, ale będą się prawidłowo spisywać także i przy codziennym bieganiu.

Spodnie to kolejny istotny element. Świetnym wyborem są spodnie dresowe męskie SPMD250 – czarny, które wykonane są w 80% z bawełny i w 20% z poliesteru. Są niezwykle lekkie i wygodne, dzięki czemu zapewnią swobodę podczas wykonywania najbardziej rozmaitych ćwiczeń.

Pod tym wszystkim zamiast ciepłych „slipów” można ubrać kąpielówki (lub wziąc do plecaka). Kto wie, może po krótkim joggingu w okolicy krytej pływalni najdzie nas ochota na przepłynięcie kilku długości basenu? Przezorny zawsze ubezpieczony, jak mówi stare polskie przysłowie. A kąpielówki męskie będą tu idealnym rozwiązaniem.

Stopy powinny być przyodziane w dobrej jakości, ciepłe skarpety, które powinny jednak pozwolić stopie swobodnie oddychać podczas zwiększonej aktywności fizycznej. Przykładowe skarpety, które warto mieć na treningach to skarpety męskie SOM201 – biały. Niewielki wydatek, drobny element, a może znacząco wpłynąć na komfort ćwiczeń.

I ostatnia część ubioru czyli buty. Bez tego będzie niezwykle trudno uprawiać jakikolwiek sport w zimie. Niestety wiele osób bagatelizuje wybór obuwia i bierze pierwszą lepszą parę ze sklepu, a odpowiednie buty pomagają przecież zapobiec kontuzjom w trakcie chociażby biegania. Ostatnim hitem sprzedażowym są uniwersalne buty trekkingowe obuwie trekkingowe uniwersalne Soczi OBUT901 – szarość castlerock, które są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale zapewniają bezpieczeństwo stóp i całych dolnych partii nóg.

Czasy sportowego ubioru, który był kiczowaty już dawno minęły. Teraz odzież sportowa to ogromna gałąź przemysłowa. Oprócz ceny wiele osób zwraca uwagę również na określone parametry techniczne oraz estetykę przy wyborze stroju sportowego . Wszystkie te cechy gwarantuje zakup w sklepie sportowym 4F, gdzie asortyment jest bardzo szeroki, a osoby o różnych upodobaniach sportowych znajdą bez problemu coś dla siebie.

Generalnie polecam ten sklep – jestem fanem tej polskiej marki.

Artur G.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również