Strona główna » Blog » „Żywe witryny” w Pasażu Grunwaldzkim już w ten weekend!

„Żywe witryny” w Pasażu Grunwaldzkim już w ten weekend!

Modne stylizacje i makijaże oraz najnowsze kolekcje w niespotykanej formie „żywych witryn” – to wszystko odbędzie się już w nadchodzący weekend 24 i 25 marca w Pasażu Grunwaldzkim.

Nadeszła długo wyczekiwana wiosna, a wraz z nią nowe trendy w modzie i wizażu. Z tej okazji w Pasażu Grunwaldzkim odbędą się specjalne pokazy mody. W witrynach wybranych sklepów „żywe manekiny” zaprezentują nowe kolekcje odzieży, obuwia oraz bielizny na sezon wiosna/lato 2012. Dla gości Centrum zostanie również przygotowana „Strefa Mody i Urody„, w której konsultacji dotyczących makijażu udzielać będą wizażystki ze Szkoły Stylizacji i Wizażu Marzeny Daleckiej. A specjaliści z zakresu pielęgnacji skóry podpowiedzą, jak przygotować ciało na wiosnę. Nie zabraknie też porad ekspertów na temat aktualnych trendów i modnych stylizacji oraz indywidualnych wskazówek dotyczących ubioru. Wybrane osoby, które poddadzą się wiosennej metamorfozie wezmą udział w wyjątkowej sesji fotograficznej.

Dodatkową atrakcją dla wszystkich odwiedzający w tych dniach Pasaż Grunwaldzki będą warsztaty taneczne i zajęciach fitness. Organizatorzy przygotowali też liczne atrakcje w postaci promocji cenowych i konkursów. Do wygrania będą m.in. zakupy o wartości 1500zł z osobistym stylistą.

Wiosenny weekend potrwa 24 i 25 marca (sobota i niedziela), w godzinach od 13.00 do 19.00 w Pasażu Grunwaldzkim.

2018-03-14T09:51:57+00:0023 marca 2012|Moda, Styl, Świat Kobiet, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: