Strona główna » Blog » Zyskaj Formę w 10 Tygodni

Zyskaj Formę w 10 Tygodni

W warszawskim Klubie 35 mm, Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki ogłosili start unikatowego programu motywacyjno-treningowego „Zyskaj Formę w 10 Tygodni„. Tego samego dnia wystartowała polska platforma internetowa dedykowana temu projektowi.

„Zyskaj Formę w 10 Tygodni” to międzynarodowa kampania, stworzona przez niemieckich mistrzów olimpijskich, która zyskała ogromną popularność w wielu krajach europejskich i ma już dziesiątki tysięcy aktywnych i zadowolonych uczestników.

To, co wyróżnia „Zyskaj Formę w 10 Tygodni” od innych zestawów ćwiczeń i programów odchudzających, to absolutnie innowacyjna formuła. Każdy, kto przystąpi do programu, przez 10 tygodni będzie wspólnie z Katarzyną Skrzynecką i Marcinem Łopuckim ćwiczyć i zdrowo gotować, a dzięki specjalnie stworzonej aplikacji, również obserwować swoje postępy. Uczestnicy będą na bieżąco motywowani i zasypywani ciekawymi poradami, tak aby przez cały czas trwania programu systematycznie i konsekwentnie dążyć do celu, a jest nim przede wszystkim zmiana złych nawyków na zdrowy tryb życia.

Na konferencji obecni byli twórcy programu: Frederik Harkort i Gerhard Bloechl, którym udało się genialnie dobrać polskich reprezentantów projektu – znaną i sympatyczną parę: Katarzynę Skrzynecką i Marcina Łopuckiego. Wnieśli oni do programu nie tylko swoją świetną energię i dobry wizerunek, ale przede wszystkim zaadoptowali kampanię do polskich warunków.

Katarzyna Skrzynecka, niezwykle lubiana aktorka i piosenkarka, osoba o nieprzeciętnym poczuciu humoru, z mnóstwem pozytywnej energii, na swoim przykładzie udowodniła skuteczność programu. Jej samej w 10 tygodni po urodzeniu córeczki udało się powrócić do świetnej sylwetki sprzed ciąży, zyskać doskonałą formę i energię.

Marcin Łopucki – Mistrz Polski, Mistrz Europy oraz Pierwszy Wicemistrz Świata w Fitness Gimnastycznym, w fachowy sposób przedstawia sekwencje ćwiczeń, udziela porad żywieniowych oraz motywuje do pracy nad swoim ciałem, aby poczuć się w nim dobrze i komfortowo.

Przystąpienie do programu odbywa się w bardzo prosty sposób – wystarczy zarejestrować się na stronie: www.zyskaj-forme.pl i zacząć ćwiczyć i zdrowo gotować z Katarzyną i Marcinem. Każdy uczestnik będzie regularnie otrzymywał filmy z ćwiczeniami i z przepisami kulinarnymi, będzie również na bieżąco motywowany.

Więcej o programie dowiedzieć się można na profilu „Zyskaj Formę w 10 Tygodni” na Facebooku:
http://www.facebook.com/zyskajforme

[nggallery id=2957]

2012-07-06T12:17:25+00:006 lipca 2012|Świat Kobiet, Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: