Zwariowany czas na modowe zmiany! Metamorfoza dla pary.

Strona główna » Blog » Zwariowany czas na modowe zmiany! Metamorfoza dla pary.

Zwariowany czas na modowe zmiany! Metamorfoza dla pary.

Kraków Plaza oferuje wspaniały sposób na jesienną chandrę, czyli metamorfozę. Przyjdź i wygraj metamorfozę dla pary w dniu 14 września 2013r. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniach 7-8 września 2013r. na stoisku w centrum.

Zbliżająca się jesień to czas poszukiwań nowej garderoby idącej z duchem nowych trendów. Z tej okazji Galeria Kraków Plaza przygotowała specjalny konkurs w którym można wygrać metamorfozę dla pary o wartości 2000zł.

W dniach 7-8 września od godziny 12:00 do godziny 18:00 na terenie Galerii Kraków Plaza będzie ustawione stoisko promocyjne. W tych dniach należy dokonać zakupów na kwotę min. 50 zł i zgłosić chęć udziału w metamorfozach. Wystarczy tylko wypełnić formularz i odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na metamorfozę?. Z pośród wszystkich odpowiedzi jury wybierze najfajniejsze uzasadnienie i nagrodzi parę metamorfozą za kwotę 2000zł w dniu finału, czyli 14 września 2013r. Przewidziane zostały również liczne atrakcje dla klientów: warsztaty przerabiania starych ubrań zgodnie z nowymi trendami oraz biżuterii, pokazy mody jesiennej. Szczególnymi gośćmi w tym dniu będą znani blogerzy modowi Jessica Mercedes i Vanitas, którzy chętnie doradzą co w tym sezonie jest najmodniejsze i jak należy dobrze wyglądać.

Aby wyjść naprzeciw modzie ulicznej organizujemy konkurs na najlepszą uliczną stylizację, szukajcie nas w okolicach plant i Rynku Głównego w dniu 6 września. Wybierzemy 40 osób, których zdjęcia zawisną na wystawie w centrum i z pośród których wybierzemy najładniejszą stylizację i nagrodzimy voucherem na kwotę 250zł na zakupy.

Kraków Plaza 

11_wyb

2018-03-14T08:00:20+00:0030 sierpnia 2013|Styl|