Strona główna » Blog » ZOUZA kolekcja torebek SS 2013

ZOUZA kolekcja torebek SS 2013

Idealnie odnajdujące rytm miasta, wyznaczające trendy i łamiące dotychczasowe stereotypy! Kim tak na prawdę są? Odpowiedź jest jedna: ZOUZAMI! Czyli unikalnymi torbami zaprojektowanymi przez Beatę Sadowską.

To, co wyróżnia torby ZOUZA to ich ręcznie wykonanie oraz szycie w Polsce. Zazwyczaj torby produkowane są w pojedynczych egzemplarzach, co sprawia, że są naprawdę wyjątkowe. Dostępne w wersji mini lub maxi. Wszystkie – z naturalnej skóry.

Marka ZOUZA zadebiutowała na rynku w czerwcu ubiegłego roku. Szybko została doceniona przez ludzi świata mody i gwiazdy i stała się przedmiotem pożądania wszystkich fashionistek.

„Nigdy nie marzyłam o własnej marce. Z przyjemnością chodziłam na pokazy projektantów i z podziwem kręciłam głową, jak potrafią przewidzieć trendy, zaskoczyć i przenieść do realu to, co powstało na manekinie albo kartce papieru. Nigdy nie chciałam być na ich miejscu.”

„Poznałam kogoś, kto ma głowę pełną pomysłów, ale nie do końca wierzył, że się uda. Kogoś, u kogo zobaczyłam fantastyczną torbę. I tak to się zaczęło… Moja wspólniczka wymyśla projekty i czuwa nad ich realizacją. Ja podrzucam pomysły i dbam o to, żeby ZOUZA ujrzała światło dziennie. Mamy mnóstwo zapału i jeszcze więcej pokory. Ale mamy też nadzieję, że pasja, ręczne wykonanie w Polsce i szlachetne materiały to mieszanka, która z czasem może okazać się sukcesem.”

[nggallery id=4590]

2013-05-02T08:21:54+00:002 maja 2013|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: