Strona główna » Blog » Zostań twarzą limitowanego kalendarza Venus

Zostań twarzą limitowanego kalendarza Venus

Chcesz poczuć się jak gwiazda? Wszystko przed Tobą! Weź udział w II edycji konkursu „W każdej z nas jest Venus” i wygraj sesję zdjęciową! Przeżyjesz niezapomniane chwile, zasmakujesz życia zawodowej modelki, a do tego zostaniesz twarzą limitowanego kalendarza Venus na rok 2014!

Przeglądasz kolorowe magazyny i zastanawiasz się, jak kobiety znane z pierwszych stron gazet dbają o swoją urodę? Z zainteresowaniem śledzisz ich styl i czerpiesz inspiracje? Coś o tym wiemy, bo w końcu każda z nas chce świetnie wyglądać bez względu na okazję! A gdyby tak, zamiast podążać tropem sław… zostać nią chociażby na chwilę?

Nic trudnego! Kluczem do sukcesu jest zaakceptowanie siebie. Wystarczy, że dostrzeżesz swoje atuty i zaczniesz odpowiednio je podkreślać. Druga edycja konkursu „W każdej z nas jest Venus” jest szansą na pokazanie się światu oraz zrozumienie, że dobrze być… sobą!

Wystarczy, że razem z przyjaciółką stworzysz kobiecą stylizację modową, a wspólne zdjęcie zamieścisz na Fanpage Venus. Laureatki dwóch najlepszych prac, wraz z przyjaciółkami, wezmą udział w sesji zdjęciowej w urokliwej Dolinie Pałaców i Ogrodów. Ze zdjęć stworzymy limitowany kalendarz Venus na rok 2014. To jednak nie wszystko! Co miesiąc czekają na ciebie karty podarunkowe Perfumerii Douglas oraz zestawy kosmetyków Venus.

Odkryj w sobie Venus i celebruj piękno na co dzień!

Szczegóły i regulamin akcji znajdziesz na:

www.facebook.com/VenusKosmetyki

http://www.venuskosmetyki.pl/konkurs/

venus_PLAKAT_konkurs

2018-03-14T08:09:33+00:004 czerwca 2013|Świat Kobiet, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: