Strona główna » Blog » Zostań Gwiazdą Karnawału

Zostań Gwiazdą Karnawału

Centra Dietetyczne Naturhouse prowadzą ogólnopolską akcję „Zostań Gwiazdą Karnawału”, której uczestnicy, zrzucając zbędne kilogramy pod okiem dietetyka, mogą przejść metamorfozę i wygrać profesjonalną sesję fotograficzną.

Już niespełna miesiąc pozostał do sylwestra i karnawału. Zanim jednak zaczniemy świętować, warto się odpowiednio przygotować. Centra Dietetyczne Naturhouse zachęcają nas do spektakularnej zmiany wyglądu. W ramach ogólnopolskiej akcji „Zostań Gwiazdą Karnawału” osoby, które podejmą wyzwanie i rozpoczną kurację odchudzającą z Naturhouse, wezmą udział w losowaniu nagrody głównej – sesji zdjęciowej z metamorfozą przeprowadzoną przez stylistów.

Chcąc wziąć udział w akcji, wystarczy odwiedzić dowolne Centrum Naturhouse na terenie całej Polski i podjąć wyzwanie – skorzystać z porad osobistego dietetyka, który na wstępie dokona odpowiednich pomiarów masy ciała i skomponuje dla nas indywidualny plan kuracji odchudzającej. Za każdy zrzucony kilogram otrzymamy gwiazdkę na specjalnej karcie. Należy zebrać 8 gwiazdek lub mniej (jeżeli do osiągnięcia prawidłowej wagi wymagana jest utrata mniej niż 8 kg), aby wziąć udział w losowaniu nagrody. – Oprócz niezwykle atrakcyjnej nagrody głównej przewidzianej dla zwycięzcy, każdy z uczestników będzie mógł czuć się wygranym,. Decydując się na indywidualną kurację dietetyczną zyska bowiem smukłą sylwetkę, zadowolenie z własnego wyglądu oraz poprawę zdrowia. Celem każdej kuracji jest również przekazanie zasad prawidłowego odżywania, które powinny być stosowane nie tylko podczas diety, ale także po jej zakończeniu – mówi Zofia Urbańczyk, dietetyk Naturhouse.

Akcja „Zostań Gwiazdą Karnawału” potrwa do 15 lutego 2012, losowanie nagród odbędzie się 1 marca 2012. Więcej szczegółów na temat akcji można uzyskać w każdym Centrum Dietetycznym Naturhouse, ich dokładne adresy znajdziemy na stronie: www.naturhouse-polska.pl.

2018-03-14T10:14:29+00:005 grudnia 2011|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: