Strona główna » Blog » Zostań Debiutantem rebel:tv

Zostań Debiutantem rebel:tv

Do 29 maja 2011 roku można zgłaszać swój udział w konkursie, zorganizowanym przez stację muzyczną rebel:tv, w którym do wygrania jest występ na Seven Festiwal w Węgorzewie, montaż klipu z koncertu i jego emisja w stacji przez dwa miesiące. Jest o co walczyć!

Tegoroczną edycję Seven Festival, który odbędzie się w Węgorzewie w dniach 7-10 lipca uświetni międzynarodowy konkurs dla debiutantów. W konkursie brać mogą udział zespoły z Norwegii, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech, Węgier, Słowacji, Niemiec oraz Polski. W tym roku konkurs wzbogaci kategoria rebel:tv!

By wziąć udział w konkursie organizowanym przez stację rebel:tv wystarczy wysłać nagrane demo, bio zespołu oraz rider techniczny. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrana zostanie kapela, która w nagrodę zakwalifikuje się do udziału w międzynarodowym konkursie debiutantów organizowanym przez Seven Festival. Od stacji rebel:tv nagranie i profesjonalny montaż klipu oraz jego emisję na kanale rebel:tv przez dwa miesiące.

Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać od 1 kwietnia do 29 maja br. na adres redakcji rebel:tv ul. Bobrowiecka 1a, 00-728 Warszawa z dopiskiem KONKURS DEBIUTANTÓW lub drogą mailową na debiutant@rebel-tv.pl.

Każdy zakwalifikowany do konkursu zespół, który podczas trwania festiwalu wystąpi na scenie Seven Festiwal, ma szansę zgarnąć pokaźną sumkę. Nagroda główna w konkursie debiutantów to 2 tysiące EURO lub równowartość w PLN!

Nie przegap tej szansy!

Szczegółowy regulamin oraz więcej informacji o konkursie dostępne są na: www.facebook.com/Rebelpolska oraz www.rebel-tv.pl

2018-03-14T11:30:45+00:0031 marca 2011|Kultura|