Strona główna » Blog » Żona dla Księcia

Żona dla Księcia

Trzej prawdziwi książęta z egzotycznych krajów, a co najważniejsze – kawalerowie, przebyli daleką drogę do Anglii, by tu szukać miłości swojego życia… Jednak aby mieć pewność, że osoby, z którymi się spotykają, kochają ich za to, jacy są, a nie ze względu na ich majątek i status społeczny, książęta mieszkają i pracują tak jak zwykli ludzie – po raz pierwszy w życiu.


Książęta mieszkają we wspólnym domu w nadmorskim kurorcie Brighton. Nie ma z nimi ich zaufanych służących, którzy robiliby im zakupy, gotowali i sprzątali. Konfrontacja z codziennym życiem zwykłych ludzi jest więc dla nich nie lada wyzwaniem! Wkraczają na „scenę singli”, odwiedzają bary i kluby, przeglądają internetowe serwisy randkowe, a nawet próbują tak zwanego „speed datingu”, by znaleźć swoją drugą połowę wśród zwykłych śmiertelników.

Książe Manvendra pochodzi z jednej z najbogatszych królewskich rodzin w Indiach. Zaszokował świat, publicznie przyznając się do homoseksualizmu – jako pierwszy w historii członek indyjskiej rodziny królewskiej. Czy Brighton okaże się dla niego idealnym miejscem do znalezienia partnera na całe życie?

Jego królewska mość afrykański książe Zulu pochodzi z Zululandu w RPA. W wieku 30 lat powinien mieć już u swego boku żonę – jak ten rozrywkowy i zarazem konserwatywny książe poradzi sobie z liberalną atmosferą Brighton? Jak zareaguje na odmienne upodobania seksualne księcia Manvendry. Jego królewska mość książę Remigius z Jaffy na Sri Lance poszukuje kandydatki na żonę, aby zapewnić ciągłość królewskiego rodu. Jednak dla mężczyzny wychowanego zgodnie z surowymi zasadami etyki idealna partnerka powinna pochodzić z arystokratycznej rodziny. Cała trójka ma trzy tygodnie na znalezienie miłości. Pod koniec pobytu w Anglii książęta wyjawią swoim wybrankom prawdę o swoim pochodzeniu i zabiorą je ze sobą do swoich królestw!

[nggallery id=87]

PREMIERA: Żona dla księcia
Od 22 września w środy o godz. 22.00 i czwartki o godz. 21.00 na kanale Zone Club

2010-09-22T06:59:52+00:0022 września 2010|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: