Strona główna » Blog » Zodiakalna biżuteria divy

Zodiakalna biżuteria divy

Czy wierzysz w siłę oddziaływania znaków zodiaku? Który z nich będzie pod ochroną gwiazd w nowym 2012 roku? Na te pytania odpowiadają horoskopy. Aby jednak szczęście nas nie ominęło warto zaopatrzyć się w biżuteryjny amulet – swój znak zodiaku.

Nowy rok łączy się z wróżbami i horoskopami, bowiem każdy chce poznać koleje swojego losu w nadchodzących miesiącach. Aby skusić los, by przyniósł nam pomyślność warto zaopatrzyć się w amulet. Diva przygotowała nowości w kolekcji Create your own style, wśród których znaleźć można znaki zodiaku. Taki talizman można zawiesić na swojej bransoletce, by chronił nas przez cały rok.

„Regularnie wprowadzamy nowości w kolekcji Create your own style, by nasze klientki miały zawsze duży wybór ozdób. Na nowy rok postanowiliśmy wprowadzić zawieszki z motywem znaków zodiaku jako pozytywny akcent na szczęście” – mówi Michelle Bohn, Head of product marki diva w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.

Wśród nowości w kolekcji Create your own style znaleźć można także motywy podróżnicze i roślinne lub serca wysadzane kolorowymi kryształkami. Ceny zawieszek zaczynają się już od 9 zł.

[nggallery id=2381]

2012-02-01T12:46:48+00:001 lutego 2012|Biżuteria|