Strona główna » Blog » Znane mamy wybierają kobiecość i komfort od marki Manifiq&Co

Znane mamy wybierają kobiecość i komfort od marki Manifiq&Co

 Macierzyństwo to nie lada wyzwanie i sztuka kompromisu. Często kompromis ten objawia się również w konieczności zmiany garderoby na bardziej funkcjonalną, co doskonale wiedzą mamy celebrytki i mają na to swoje sposoby! Poznajcie sekret ich garderoby.

Pojawienie się na świecie dziecka to bardzo duża zmiana i chodź priorytety ulegają zmianom, to jedno pozostaje bez zmian: każda z nas bez względu, czy jest mamą czy jeszcze nie, pragnie czuć się i wyglądać pięknie.  

  Marka Manifiq&Co. swoimi kolekcjami trafia w najważniejsze potrzeby mam, które w natłoku obowiązków potrzebują komfortu i poczucia, że prezentują się pięknie w każdej sytuacji. Świat show-biznesu rządzi się swoimi prawami, ale nie umknęło naszej uwadze, że wiele obecnych oraz przyszłych mam postawiło właśnie na markę Manifiq&Co.

Są nimi m.in.: Paulina Krupińska, Paulina Sykut-Jeżyna, Kasia Zielińska, Zosia Ślotała, Edyta Górniak, Ania Dec, Dorota Gardias, czy Dorota Czaja.

Modne i kobiece fasony, przyjemne w dotyku i funkcjonalne tkaniny oraz idąca z nimi w parze jakość, to znaki rozpoznawcze marki , docenione również przez gwiazdy. Te znane mamy zarówno na co dzień jak i podczas wielkich wyjść wyglądają zawsze bardzo stylowo.

Paulina Krupińska i Paulina Sykut-Jeżyna polubiły pasiastą bluzkę IRINA z najnowszej kolekcji i obie prezentują się w niej z równym wdziękiem nie tylko w domowym zaciszu.

Manifiq&Co. dba, by każda mama znalazła w kolekcjach także kreacje na bardziej oficjalne, eleganckie wyjścia i mogła cieszyć się zachwycającą stylizacją jak np. Zosia Ślotała.

 

2017-12-06T08:56:22+00:006 grudnia 2017|Gwiazdy|