ZNANE GWIAZDY SHOW-BIZNESU W JURY PRESTIŻOWEGO KONKURSU

Strona główna » Blog » ZNANE GWIAZDY SHOW-BIZNESU W JURY PRESTIŻOWEGO KONKURSU

ZNANE GWIAZDY SHOW-BIZNESU W JURY PRESTIŻOWEGO KONKURSU

Ekskluzywny magazyn Imperium Kobiet rusza z plebiscytem IMPERIUM URODY. 5 znanych pań z show-biznesu zasiądzie w jury konkursu i wybierze najlepsze kosmetyki roku 2013 przyznając zwycięzcom tytuł BESTSELLER ROKU IMPERIUM KOBIET.

Redakcja magazynu zaprosiła do jury znane aktorki, sportsmenki i dziennikarki. Ewa Kuklińska, Aneta Zając, Otylia Jędrzejczak, Ewa Kasprzyk i Paulina Smaszcz- Kurzajewska już we wrześniu wybiorą najlepsze produkty na polskim rynku kosmetycznym.

– Sierpień to wyjątkowy miesiąc dla Imperium Kobiet.Ten, a także dwa kolejne miesiące stać będą pod znakiem urody i pielęgnacji, rozpoczynamy bowiem przygotowania do prestiżowego plebiscytu „Imperium Urody”, w którym przyznamy nagrody „Bestseller Roku 2013” najlepszym naszym zdaniem produktom w dziedzinie kosmetyki i pielęgnacji ciała. Finał konkursu odbędzie się w jednej z warszawskich restauracji w połowie października podczas gali z okazji 3 urodzin Imperium Kobiet – mówi Ilona Adamska, red. naczelna magazynu.

Nagrody przyznawane będą w następujących kategoriach:

1. DERMOKOSMETYK
2. PRODUKT POLSKI
3. ZAPACH
4. KULTOWY ZABIEG SPA
5. KOSMETYK DO WŁOSÓW
6. KOSMETYK DO CIAŁA
7. KOSMETYK DO TWARZY
8. KOSMETYK DO MAKIJAŻU
9. NAGRODA CZYTELNICZEK

Finał konkursu będzie z pewnością głośnym wydarzeniem medialnym w którym udział wezmą czołowi przedstawiciele mediów, show – biznesu, a także partnerzy biznesowi i przyjaciele Imperium Kobiet.

Trzymamy kciuki za jury i wybór najlepszego kosmetyku!

[nggallery id=4917]

2013-08-06T07:58:44+00:006 sierpnia 2013|Gwiazdy|