Znamy Bizneswoman Roku 2009

Justyna Garstecka, właścicielka i prezes firmy Motherhood produkującej akcesoria dla kobiet w ciąży i młodych mam otrzymała Nagrodę główną i tytuł Bizneswoman Roku 2009 w drugiej edycji konkursu organizowanego przez Radio PiN i BRE Bank – Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku 2009.

Justyna Garstecka, kobieta odważna i wytrwała w działaniu, która po urodzeniu drugiego syna, niepełnosprawnego Franka, zakończyła współpracę z korporacją, by móc lepiej zarządzać swoim czasem. Stworzyła firmę Motherhood, która ma siedzibę na Podkarpaciu. Dwa pierwsze produkty Motherhood – Kojec-poduszka dla kobiet w ciąży i Fasolka-poduszka do karmienia zostały już docenione przez rynek. Zwyciężczyni konkursu została wybrana przez jury jednogłośnie.

Drugie miejsce w konkursie i tym samym Wyróżnienie specjalne otrzymała Ewa Trzepla, kierownik Centrum Medycznego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Nagroda Publiczności przyznawana w głosowaniu internautów – również przypadła Justynie Garsteckiej, zaś dodatkowe wyróżnienie, Nagrodę Jury, otrzymała Dorota Stasikowska Woźniak – założycielka Dress for Success w Polsce, za działalność non-profit na rzecz kobiet.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również