Znak Jakości KidZone

Znak Jakości KidZone Gala Finałowa

14 marca w eleganckich wnętrzach Sali Marmurowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się Gala Finałowa II edycji projektu Znak Jakości KidZone. Podczas wydarzenia zostały wręczone certyfikaty Znak Jakości KidZone firmom wyróżnionym za najwyższą jakość produktów i usług kierowanych do segmentu rodzinnego, w szczególności do dzieci. Po wręczeniu wyróżnień, zaprosiliśmy naszych Gości na uroczysty bankiet.

Szampańska zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. Wydarzenie uświetniła swoim występem znana dziennikarka, Pani Beata Sadowska wspierająca nasz projekt. Na scenie mogliśmy podziwiać również wspaniałych wokalistów- finalistów talent show- Olgę Barej i Marcina Czyżewskiego, a także dzieci reprezentujące Akademię Młodych Talentów.

Podczas uroczystości Goście mogli także zwiedzać Strefę Najwyższej Jakościzałożeniem Strefy była prezentacja najwyższej jakości produktów i usług dla biznesu oraz dla rodziny.

W Strefie Najwyższej Jakości obecni byli:

 1. Drutex- największy producent stolarki okienno-drzwiowej w Europie.
 2. Bacówka-producent najwyższej jakości wędlin tradycyjnych
 3. Frisco.pl –nowoczesny supermarket on-line

 4. Badum- producent wysokiej klasy akcesoriów dla dzieci
 5. Fopapedretti- ekskluzywne włoskie wózki dziecięce
 6. Biuro Podróży TUI- największe biuro podróży
 7. Kiddy .pl –renomowany producent fotelików samochodowych
 8. Gastro Magic Service- największa w Polsce wypożyczalnia gastronomiczna
 9. Mokate, Lavazza, Lloyd oraz Minutka

Celem projektu Znak Jakości KidZone jest propagowanie zasady najwyższej jakości produktów i usług kierowanych do segmentu rodzinnego, w szczególności do dzieci, oraz wyróżnianie i promocja firm dla których najwyższa jakość jest wartością kluczową w działalności biznesowej.

Projekt Znak Jakości KidZone spotkał się z ogromnym poparciem i zainteresowaniem. W edycji 2013 wyróżniliśmy 150 firm- producentów, dystrybutorów i usługodawców z bardzo wielu branż.

Udział w projekcie Znak Jakości KidZone wiąże się z możliwością uzyskania przez firmę certyfikatu potwierdzającego realizację zasady najwyższej jakości w działalności biznesowej oraz kampanią promocyjną dla Laureatów.

Podsumowaniem każdej edycji projektu jest uroczysta Gala Finałowa – prestiżowe wydarzenie z udziałem wszystkich wyróżnionych firm, zaproszonych Gości, znanych rodziców, gwiazd oraz mediów.

Dotychczas w ramach dwóch edycji projektu zostało wyróżnionych ok. 200 firm z całej Polski.Pełną listę Laureatów można znaleźć na stronie www.kidzone.com.pl/certyfikacje/

Udział w projekcie Znak Jakości KidZone:

 • gwarantuje obecność w gronie liderów rynku
 • stanowi doskonałe narzędzie marketingowe dla firmy
 • daje możliwość dotarcia do najbardziej wymagających Klientów
 • zapewnia identyfikację firmy z ideą najwyższej jakości
 • podnosi prestiż-tylko wyselekcjonowane firmy
 • potwierdza wiarygodność
 • buduje zaufanie
 • powoduje wzmocnienie marki
 • utrwala pozytywny wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie
 • jest wskazówką dla wszystkich Rodziców

Do udziału w projekcie zapraszani są producenci, dystrybutorzy i usługodawcy działający na rynkach lokalnych i ogólnopolskim.

W marcu ruszyła III edycja projektu. Zgłoszenia przyjmowane są na bieżąco pod adresem znakjakosci@kidzone.com.pl Liczba uczestników każdej edycji jest ograniczona.

Organizatorem projektu jest KidZone- Strefa Szczęśliwych Dzieci. Szczegółowe informacje , Regulamin, formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.kidzone.com.pl

Patroni medialni: xxxy.pl, Dziecko w Warszawie, miesięcznik Gaga, Babyonline.pl, Parenting.pl, Bajkownia Fabryka Bajek, Baby Radio, Dzidziusiowo.pl, WolnaSobota.pl, , Mama jak Ty, Dziecko Najlepsza Inwestycja, Bejbej.pl, Dobra Mama, E-maluszki.pl, Edula.pl, Mama na zakupach, EduPełzaki.pl, SkarbyDzieci.pl, Radio Bajka, Miejsca Dzieci, Zaradna Mama, Modaija.pl, Lupiko.pl, Bliżej przedszkola, Poradnikmamy.pl, Mbaby.pl, Egodziecka.pl, Qlturka.pl, RepublikaDzieci.pl , Benc.pl, Maluchy3miasta, CzasDzieci.pl, EkoRodzice.pl. SOSrodzice.pl

KQM_okladka_magazynu

Podziel się wiadomością:

Polecamy również