Strona główna » Blog » Znajdź idealny kształt i model stanika z Intimissimi! – wideo

Znajdź idealny kształt i model stanika z Intimissimi! – wideo

The Perfect Bra” powraca, tym razem w najnowszym spocie telewizyjnym! Włoska marka Intimissimi już jakiś czas temu stworzyła ekskluzywny przewodnik, o tym samym tytule, w którym wyjaśnia jak z łatwością dobrać idealną bieliznę.

Tej jesieni filozofię „The Perfect Bra” pomogą zrozumieć Ci trzy zjawiskowe kobiety: Irina Shayk, Tanya Mityushina i Tamara Lazic. Były one również gwiazdami drukowanego wydania przewodnika „The Perfect Bra”. Każda z nich dzięki odmiennej sylwetce reprezentuje inny kobiecy kształt, a tym samym inny model stanika. Każdy ze staników nosi włoskie kobiece imię, które jeszcze bardziej podkreśla jego uniklany charakter i styl. W sklepach Intimissimi dostepnych jest aż 12 modeli staników, a w śród nich:

Push-up
Niezbędny dla kobiet, które uwielbiają eksponować swój dekolt. Biustonosz w wersji od delikatnego usztywnienia, do dużego wypełnienia.

Bardotka i balkonetka
Idealny dla kobiet poszukujących naturalnego kształtu i chcących podkreślić swój dekolt.

Opaska
Doskonale podtrzymuje piersi i nadaje im objętość. Uniwersalna i niewidoczna.

Trójkątny
Miękki i lekki, odpowiedni dla kobiet, które cenią prostotę i minimalizm.

Każdy z opisywanych tu staników wyraża inny styl, pomaga uzyskać inny, odpowiedni dla Ciebie efekt.

Marka Intimissimi, specjalnie na potrzeby tej inicjatywy i najnowszej reklamy, stworzyła specjalny znacznik #theperfectbra, będący słowem kluczowym, odzwierciedlającym całą ideę jednym zwrotem, który można wykorzystywać w rozmowach na Twitterze. Jeśli do tej porty nie odkryłaś swojego idealnego stanika, koniecznie obejrzyj spot(poniżej) i odwiedź sklep Intimissimi!

[portfolio_slideshow]

Facebook
Już od niedzieli 23 września zapraszamy na Facebook Intimissimi gdzie codziennie przez 12 dni będą pojawiać się posty dotyczące staników. Jeden stanik na każdy dzień!

Twitter/Instagram
Zapraszamy do śledzenia Twittera i Instagramu marki Intimissimi, gdzie codziennie będą pojawiać się posty dotyczące spotu telewizyjnego i eventów w sklepach. W tym celu stworzony został specjalny znacznik #theperfectbra!

Pinterest
Intimissimi stworzyło specjalną tablicę na Pinterest, odnoszącą się do „ideału”. Znajdziecie tam czarno białe zdjęcia, które dla nas są właśnie takim wyznacznikiem „ideału” (idealnego stanika).

Strona internetowa
Zapraszamy również do specjalnej mini strony internetowej www.intimissimi.com/theperfectbra.

http://youtu.be/Qz3Zjwpd1hE

2018-03-14T09:04:25+00:0024 września 2012|Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: