Złoto – hit sezonu u Natalii Jaroszewskiej - ModaiJa

Złoto – hit sezonu u Natalii Jaroszewskiej

Strona główna » Blog » Złoto – hit sezonu u Natalii Jaroszewskiej

Złoto – hit sezonu u Natalii Jaroszewskiej

Złoto to jeden z najgorętszych trendów sezonu wiosna/lato 2012. Można je znaleźć mi.n. w kolekcjach Gucci, Balmain, Stella McCartney oraz Jaroszewska. Błysk i przepych wracają do łask we współczesnej interpretacji i odważnych, nowatorskich zestawieniach!

W sezonie WL 2012 złoto będziemy nosić jako total look lub jako pojedynczy element zestawiony z casualową garderobą bądź w charakterze spektakularnego detalu (żakardy, frędzle, lamówki). W najnowszej kolekcji Natalia Jaroszewska stawia na złoto w wydaniu totalnym oraz miksuje je ze sportową dzianiną i surowym jedwabiem. W kolekcji Jaroszewskiej pojawiają się złote, skórzane rurki, krótka sukienka ze skóry o zaskakującej fakturze rybiej łuski oraz dopasowany top ze skóry. Projektantka zestawia złoto z odcieniami ciepłego karmelu oraz perłowym odcieniem szampana.

„Złoto zmienia swoje oblicze. Nie kojarzy się już tylko z bogatymi kostiumami na karnawał. Jest zmysłowe i bardzo eleganckie. Można je łączyć z innymi barwami lub pozostawić monochromatyczne. Złoto powróciło w wielkim stylu, także w mojej kolekcji” – mówi Natalia Jaroszewska.

2018-03-14T10:09:21+00:00 4 stycznia 2012|Moda|