Strona główna » Blog » Złodziej seksualnym niewolnikiem

Złodziej seksualnym niewolnikiem

Do nieprawdopodobnej historii doszło w Rosji! Złodziej stał się ofiarą swojej potencjalnej ofiary. Na dodatek ofiarą seksualną!

32-letni Viktor Jasinski wpadł do zakładu fryzjerskiego, by go obrabować. Czy mógł się spodziewać, że drobna blondynką tak go załatwi? Cóż, nie mógł wiedzieć, że 28 letnia Olga Zajac to posiadaczka czarnego pasu w karate, która kilkoma ciosami powaliła napastnika na ziemię i zawlokła na zaplecze. Tam rozebrała rabusia do naga i więziła przez 3 dni, wykorzystując jako… niewolnika seksualnego – informuje serwis Orange News.

Jak się później tłumaczyła – chciała dać mu nauczkę.

Po trzech dniach jednak niewolnik jej się znudził i puściła go wolno. Viktor najpierw trafił do szpitala z… obrzękiem jąder, a później na policję, gdzie złożył doniesienie o tym, jak to został siłą rozebrany i przykuty do kaloryfera różowymi, puszystymi kajdankami, i nie dostawał do jedzenia nic poza… Viagrą.

Wersja Olgi jest nieco inna: „Co za dupek” – powiedziała policji. „Owszem, uprawialiśmy seks kilka razy, kupiłam mu nowe jeansy, a na odchodne podarowałam 1000 rubli”.

Jak było naprawdę pewnie się nigdy nie dowiemy. Smutny finał tej zabawy jest zaś taki, że obydwoje zostali aresztowani.

2018-03-14T10:44:29+00:002 sierpnia 2011|Związki|

Może zainteresuje Cię również: